Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Solar Walk
Vyzkoušejte aplikaci Solar Walk, která vás přenese do centra dění naší soustavy za pomocí krásného 3D modelu. S tímto programem budete mít vesmír jako na dlani. Planety, satelity, měsíce a další vesmírné objekty ve vysoké kvalitě.

[appbox appstore id347546771 oldprice=“149,00 Kč“]

Beholder 2
Již v druhém díle této zajímavé série se opět vydáme do blízké budoucnosti. V budoucnosti, kdy vás stát kontroluje na každém kroku. Rozhodnete se i vy ničit život vašim spoluobčanům, kteří nesouhlasí s politickým stavem?

[appbox appstore id1424921366 oldprice=“249,00 Kč“]

Hero’s 2nd Memory
Zahrajte si toto originální zábavné RPG a nechte se strhnout do víru prostého příběhu. Dlouhé roky tu totiž společně žili v jedné zemičce lidé a příšery. Jednoho se mezi nimi však rozpoutal boj a vaším úkol je zničit strašného ďáble, který za tento chaos může.

[appbox appstore id1325519613 oldprice=“29,00 Kč“]


Aplikace a hry na macOS

Transistor
Od tvůrců zajímavé hry Bastion tu máme další herní zajímavost. Transistor je sci-fi akční RPG, které vás zve, abyste bojovali proti nepřátelům se zbraní neznámého původu v ohromujícím futuristickém městě. Nechte se unést tímto nevídaným dobrodružstvím.

[appbox appstore id927617634 oldprice=“599,00 Kč“]

LEGO® Marvel™ Super Heroes
Pro všechny fanoušky Marveláckých hrdinů si svět lego her připravil další našlápnutou pecku. Zahrajte si za ikony tohoto vesmíru. Chopte se role Iron Mana, Spider-Mana či Hulku a ukažte řadě nebezpečných superpadouchů, kdo je tady pánem.

[appbox steam 249130 oldprice=“19,99 €“]

Nevrosa: Escape
Zapojte všechny své dedukční smysly a unikněte ze strašlivé laboratoři, ve které na vás čeká jen smrt. Nevrosa: Escape je úniková hra s akčními prvky horrorové hry. Za pomocí nejrůznějších hádanek se dostaňte ven a nenechte se zabít.

[appbox steam 563550 oldprice=“12,49 €“]

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.