Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Battle Hunters
Království sužuje hrozící nebezpečí a země bude potřebovat hrdiny, kteří ho odradí. V tomhle případě se ujmete role tří hrdinů. Ti budou muset hrozící hrozbu odvrátit a zachránit říši před zkázou. Nepřátelé jsou nelítostní a nedají vám nic zadarmo

[appbox appstore id1459208444 oldprice=“149,00 Kč“]

Be Focused Pro – Focus Timer
Někdy je těžké soustředit se na úkol, který před vámi leží. Nyní můžete váš pracovní čas naplánovat a rozhodnout se, jaké pauzy v průběhu práce budete dělat. Krátké nebo dlouhé? Výsledky pak můžete sledovat na denní, týdenní nebo vámi stanovené časové bázi.

[appbox appstore id953426154 oldprice=“49,00 Kč“]

Easy Spending -Expense Tracker
Finance jsou běžnou součástí každého člověka. Někdy se však může stát, že potřebujete s penězi vyjít. Proto je dobré vědět, jak s nimi hospodaříte a s tím vám pomůže tahle aplikace. Jednoduše přidávejte příjmy a výdaje, dokonce vám připomene, kdy máte zaplatit účty.

[appbox appstore id459019300 oldprice=“49,00 Kč“]


Aplikace a hry na macOS

Cloud Outliner Pro
Tahle poznámková aplikace se bude hodit nejen na zápisky, ale i různé organizování projektů. Díky interaktivnímu rozhraní si vše přizpůsobíte vašim potřebám. Své poznámky poté jednoduše budete mít k dispozici na iCloudu.

[appbox appstore id1024917449 oldprice=“329,00 Kč“]

Bad Dream: Coma
Vítejte v špatném snu. Jde o klikačku s minimalistickou grafikou, která vám dá zažít nezapomenutelnou atmosféru. Tohle kóma bude jedno velké a lahodné představení lidských orgánů a krve, takže se pohodlně usaďte a připravte si sáčky na zvracení.

[appbox steam 538070 oldprice=“8,99€“]

The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut
Zaklínač je nájemný lovec nestvůr. Nyní si můžete vychutnat jednu z nejlepších RPG, a to na Macu. Čeká na vás řada úkolů a zajímavých postav, které vám zkříží cestu. Odkud pochází tajemné zlo a kdo je onen neznámý muž, který zaútočil na zaklínačskou základnu. To a mnohem více zažijete s Geraltem z Rivie.

[appbox steam 20900 oldprice=“9,99€“]

.