Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Power Exif-Photo Exif Viewer
Výkonný nástroj pro vaše fotografie a videa. Aplikace se hodí zejména pro vášnivé fotografy, kteří potřebují upravit metadata daného snímku. Umožňuje vám snadno odstraňovat exif metadata, včetně data, času, umístění GPS a dalšího.

[appbox appstore id1468747693 oldprice=“119,00 Kč“]

Camera Angle
Nafotit geometricky přesnou fotografii pod správným úhlem není snadná záležitost. S aplikací Camera Angle je to však hračka. Dokonalá přesnost je její přednost, zobrazí vám okamžitě úhel a směr vašeho zařízení a vy tak můžete přesně zachytit například budovu či malbu.

[appbox appstore id701650924 oldprice=“29,00 Kč“]

Backup My Contacts Easy
Zálohujte své iPhone nebo iPad kontakty bezpečným a snadným způsobem bez potíží. Exportované kontakty lze obnovit otevřením přiloženého souboru v mobilním zařízení. Můžete zálohovat všechny své kontakty nebo vybrat jednotlivé kontakty a poslat si přílohu do emailu.

[appbox appstore id1467741014 oldprice=“89,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Earth 3D
Není žádným tajemstvím, že společnost 3Planesoft jsou odborníci přes živé tapety a spořiče nyní si můžete pořídit jeden z nich. Proměňte svůj monitor v okno raketoplánu a pozorujte planetu Zemi tak, jak ji vidí pouze astronauti.

[appbox appstore id476566660 oldprice=“89,00 Kč“]

I Expect You To Die
Hrajte jako tajný agent vyzbrojený telekinetickými schopnostmi na misi k zastavení Zoraxis, zlověstné globální zbraně, kterou má za následek farmaceutická společnost. Dokončete tento případ a zachraňte svět!

[appbox steam 587430 oldprice=“20,99 €“]

Fruit Ninja VR
Legendární mobilní hru Fruit Ninja, která dovedla hraní na telefonu na úplně jinou úroveň jistě spousta z vás zná. Co si jí takhle zahrát ve virtuální realitě? Chopte se samurajského meče a setněte každé šťavnaté ovoce, které uvidíte!

[appbox steam 486780 oldprice=“14,99 €“]

.