Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Alto’s Adventure
Daleko v horách na vás čeká jedno velké dobrodružství. V roli mladého snowboardisty se vydáte na nekonečnou jízdu strmými kopci. V cestě vám budou stát různé překážky a nebezpečí. Aby tahle jízda nebyla jeden velký stereotyp, čeká na vás i hromada výzev, powerupů a odměn.

[appbox appstore id950812012 oldprice=“129,00 Kč“]

Keep
Nemáte čas, nic se neděje. Váš oblíbený obsah, který je online, můžete jednoduše odložit na později. Keep vám ho pomůže uložit, a to i pro čtení offline, a to v případě, že byste se nedejbůh dostali do situace, kdy budete odkázáni pouze na samotné zařízení.

[appbox appstore id1359954259 oldprice=“79,00 Kč“]

Week Calendar Pro
Kalendář Week Calendar Pro vám dá naprostou svobodu. Svůj začátek týdne můžete nastavit klidně v sobotu. Jde o perfektní místo, kam nasměřovat všechny své kalendáře, protože mezi nimi můžete libovolně přepínat. Odstraňte klidně den v týdnu. To je opravdu jenom na vás.

[appbox appstore id1115935289 oldprice=“49,00 Kč“]


Aplikace a hry na macOS

Health Check
Není vám dobře? Tato aplikace vám pomůže zjistit, co by vás teoreticky mohlo trápit. Zkrátka a jednoduše do ní zadáte potřebné informace a brzy zjistíte, čím je bolest způsobena nebo co vás trápí. V případě potřeb nezapomeňte navštívit lékaře.

[appbox appstore id1315666446 oldprice=“129,00 Kč“]

Escape from Chernobyl
Vraťte se zpátky v čase, a to do léta 1986. Prozkoumejte ono záhadné místo, vyřešte složité úkoly, které vám budou stát v cestě a zjistěte, kdo je vinen. Tohle není dovolenkový výlet, na každém kroku vás bude provázet děsivá hořkochuť toho, co se zde událo.

[appbox steam 1098700 oldprice=“3,29€“]

Fort Defense
Vzhůru do boje. Vaše pevnost je pod nájezdem lodí, které nepřišly obchodovat, ale vydrancovat vás. Jako velitel budete muset rozumně rozmístit své obranné síly a útok nepřátel odrazit. Zvládnete tento nelehký úkol?

[appbox steam 343930 oldprice=“4,99€“]

.