Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Ad Block Multi

Nevyžádané reklamy jsou velice otravná záležitost, ale proč se zbavovat všech, když si můžete vytvořit vlastní výběr a zobrazit si pouze tu inzerci, která vás zajímá a neobtěžuje. S aplikací Ad Block Multi si můžete sestavit kombinace z 22 seznamů filtrů, včetně přesných regionálních.

[appbox appstore id1037619477 oldprice=“29,00 Kč“]

Gif Maker Video to Gif

Vytvářejte si vlastní gif obrázky pomocí jednoduchého a intuitivního nástroje. Gif Maker vám umožní udělat z vašich videonahrávek pohyblivé obrázky, které můžete znát z nejrůznějších sociálních sití. Pošlete svým přátelům váš výtvor a udělejte jim lepší den.

[appbox appstore id1232735265 oldprice=“149,00 Kč“]

Sunrise and Sunset Times

Určitě vás někdy zajímalo, kdy vychází a zachází slunce v určitý den. Jednoduchá a moderně pojatá aplikace vám ukáže na minutu přesně, kdy chodí luna spát a kdy vykoukne zpoza kopců. Uložte si až 20 vámi vybraných destinací mezi kterými lze jednoduše přepínat.

[appbox appstore id1455498730 oldprice=“119,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

iGoWork – Templates for iWork

iGoWork je sada šablon té nejvyšší kvality pro Pages, Keynote a Numbers. Vytvářejte prvotřídní design dokumentů v iWork. Nikdy to nebylo jednodušší. Vytvářejte velkolepé prezentace, statické šablony a mnoho dalšího.

[appbox appstore id1122496695 oldprice=“899,00 Kč“]

Folder Factory

Složky prostě vypadají jako složky. Jsou nudné a strohé, a pokud jich máte na ploše velké množství, mnohdy musíte řešit samotný název. S aplikací Folder Factory můžete jednotlivé složky odlišit pomocí obrázků a barev, a to už za ten čas určitě stojí.

[appbox appstore id521419726 oldprice=“129,00 Kč“]

Lost Lands: The Golden Curse

Pokud máte ve svém kancelářském stylu života málo dobrodružství, Lost Lands je pro vás jako stvořená. Hledejte skryté předměty, užijte si hádanky a minihry roztroušené po nekonečných prostorech světa fantazie. Od hlubokých jeskyní, přes sopečná údolí, až po plovoucí ostrovy.

[appbox steam 433000 oldprice=“6,99€“]

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více