Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Traffix: City Rush

Jednoduchá hra Traffix: City Rush disponuje vskutku minimalistickým designem a dokáže vás poměrně dost zabavit. Ve hře se totiž zhostíte role operátora světelných křižovatek ve velkých městech jako Tokio, Las Vegas, Istanbul a nebo Paříž a vaším úkolem bude zajistit bezproblémový silniční provoz.

OilSketch – Watercolor Effect

Aplikace OilSketch – Watercolor Effect dokáže převést vaše fotografie do takzvaných olejomaleb, díky čemuž získají zbrusu nový šmrnc. Výsledné snímky můžete taktéž z aplikace přímo sdílet a například je ihned rozeslat svým přátelům či rodině.

Soil and Earthwork Calculator

Aplikace Soil and Earthwork Calculator slouží především pro všechny uživatele, kteří pracují s půdou. Aplikace totiž nabízí přes šedesát efektivních kalkulátorů, pomocí kterých můžete například vypočítat obsah vody v půdním vzorku a spoustu dalších.

Aplikace na macOS

Character Folio

Píšete například nějaký příběh, nebo dokonce román a rádi byste měli co nejlepší přehled o všech postavách, které už jste v roli spisovatele vytvořili? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ano, rozhodně byste se měli podívat na aplikaci Character Folio. V této aplikaci si totiž můžete zapsat skutečně vše o vámi vytvořené postavě, a to například až do těch nejmenších detailů, mezi kterými může být třeba krevní skupina.

SideNotes

Někdy se může stát, že nás přepadne vskutku zajímá myšlenka, na kterou nechceme zapomenout, a proto si ji chceme hned zapsat. Abychom si tedy nenechali zmiňovanou myšlenku utéct, musíme využít nějakou aplikaci nebo papír, kam si zapíšeme veškeré detaily. Tyto požadavky perfektně splňuje appka SideNotes, která vám na vašem Macu dovolí psát poznámky velice jednoduše, pod podmínkou jednoho jediného kliknutí.

Acorn 6 Image Editor

Jestliže hledáte spolehlivý program pro úpravu obrázků a fotografií, přinejmenším byste měli zvážit aplikaci Acorn 6 Image Editor. Tato aplikace totiž disponuje naprosto intuitivním ovládáním a přívětivým uživatelským prostředím, což určitě přijde každému uživateli vhod.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více