Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Textkraft Pocket

Jestliže pro váš iPhone hledáte nějaký spolehlivý textový procesor, pak by vám určitě neměla utéct dnešní nabídka na aplikaci Textkraft Pocket. Jedná se o perfektní nástroj, který vám umožní zapisovat různé dokumenty a poznámky, které navíc můžete ihned sdílet.

Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

The Great Coffee App

Aplikace The Great Coffee App by rozhodně neměla chybět v iPhonu nebo iPadu každého milovníka kávy. Tento nástroj vás naučí připravovat kávu jako skutečný profesionál a dokonce vám o různých nápojích naučí spoustu základních informací. Za zmínku také stojí rozsáhlá databáze, ve které najdeme skutečně spoustu různých kávových nápojů.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Get ‚Em

Ve hře Get ‚Em se na svět podíváte z trošku jiné perspektivy. Ocitnete se totiž v roli psa, který je součástí smečky, a bojuje po městě s tím nejrůznějším zločinem. Hra navíc nabízí poměrně překvapivý příběh, ve kterém budete muset zachránit psa, kterého unesli vaši nepřátelé.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na macOS

Silenz

Znáte ten pocit, když sedíte za vaším jablečným počítačem, věnujete se nějaké práci a do sluchátek vám hraje hudba, když v tom vám někdo vejde do místnosti a začne na vás mluvit? Přesně s tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Silenz. Pokud totiž aplikace detekuje nějaký zvuk v pozadí, automaticky pozastaví hudbu, nebo přizpůsobí hlasitost.

Původní cena: 249 Kč (229 Kč)

Ultra Audio Converter

Stažením aplikace Ultra Audio Converter získáte perfektní nástroj, který se stane vaším nejlepším parťákem při jakémkoliv exportu hudby. Tato aplikace totiž zvládá převádět audio soubory do všech dnes nejpoužívanějších formátů a dokonce si poradí i s vytvořením zvukové stopy z videa.

Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Sunny Hillride

Ve hře Sunny Hillride se vžijete do role hlavy rodiny, která bere celou svou rodinu na dovolenou. Sbalení se tak vydáte autem na cestě za dobrodružstvím, což ale tak úplně snadné nebude. Cesta je totiž velice ovlivněna aktuálními podmínkami a vy si musíte dávat extrémní pozor, abyste neztratili zavazadla, nezemřeli a abyste sbírali suvenýry, které se nachází na zemi.

Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více