Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Kintsugi

Jestliže hledáte spolehlivou aplikaci, která by vás dokázala alespoň částečně zbavit stresu, rozhodně byste měli vyzkoušet Kintsugi. Tato appka funguje na bázi terapie a vaším jediným úkolem bude mluvit. Vaše slovo aplikace zpracuje a následně se postará o vše za vás.

Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Braveland

V tahové hře Braveland se se svým hrdinou ocitnete na bitevním poli, které se skládá z šestiúhelníkových políček. Tento postarší způsob hraní hře dodává jakousi další zajímavost. V této hře budete mít na výběr z několika hrdinů a čekají na vás dlouhé hodiny zábavy.

Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

7 Minute TV Workout

Jestliže byste rádi začali něco dělat pro své zdraví a nevíte, kde byste přesně měli začít, poté by vám rozhodně neměla utéci dnešní nabídka na aplikaci 7 Minute TV Workout. Jak již název napovídá, tato aplikace poskytuje sedmiminutové cvičení, které vám pomohou rozchodit váš metabolismus.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Aplikace na macOS

Bluetail – Vector Designer

Pokud hledáte jednoduchý grafický editor, který by si dokázal poradit s vektorovou grafikou, poté byste se možná mohli podívat na aplikaci Bluetail – Vector Designer. Tato aplikace si dokonce poradí s otevřením souborů ve formátu CDR, se kterým pracuje CorelDRAW, a nabídne spoustu dalších funkcí.

Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Theine

Znáte ten pocit, když se cítíte unavení, nesmíte si dovolit usnout, a tak si dáte šálek kávy, který vás možná probere? Tak na podobném principu funguje aplikace Theine, která dodá „šťávu“ vašemu Macu a zabrání jeho uspání. To se může hodit v případech, kdy nechcete měnit celé nastavení, jelikož se aplikace Theine dá ovládat přímo z horního menu baru.

Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

ScreenJump

Aplikace ScreenJump cílí na všechny uživatele, kteří při své práci využívají více větších monitorů. V takovém případě totiž musíte kurzorem přejíždět přes větší plochu, což může zabrat čas navíc. S pomocí ScreenJump si však nastavíte klávesové zkratky, kterými budete samotný kurzor mezi jednotlivými monitory přepínat.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více