Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Untitled – Screenwriting Notes

Pokud se věnujete psaní jednotlivých scénářů a rádi byste se v určitém směru posunuli vpřed, možná byste se měli podívat na aplikaci Untitled – Screenwriting Notes. Tato aplikace vám pomůže se zmiňovaným psaním scénářů a navíc vám umožní si psát i takzvané režijní poznatky.

Původní cena: 149 Kč (129 Kč)

HappyTruck

Ve hře HappyTruck bude vaším úkolem převézt ovoce z jednoho bodu do druhého. Ačkoliv to může znít velice jednoduše, nenechte se zmást. V HappyTruck totiž perfektně funguje fyzika, která může ovlivnit obtížnost jízdy. Obezřetní navíc budete muset být na samotné trase, na které na vás může čekat spousta překážek.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Magic Launcher Pro

Stažením aplikace Magic Launcher Pro získáte perfektní widget, který vám dokáže podstatně usnadnit používání vašeho iPhonu či iPadu. S jeho pomocí totiž můžete přistupovat doslova ke všem aplikacím v co nejkratším čase a navíc vám umožní si nastavit například důležité kontakty, které díky němu můžete kontaktovat doslova okamžitě.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Apliakce a hry na macOS

Clean Text

Nástroj Clean Text ocení především všichni ti, kteří častokrát zpracovávají ty nejrůznější texty. Tato aplikace totiž dokáže například odstranit nevyžádané mezery navíc, poradí si s odstraněním prázdných řádků, dokáže upravit citace a spoustu dalšího. Všechna data z této appky jsou navíc synchronizována skrze váš iCloud účet, díky čemuž k nim můžete přistupovat odkudkoliv.

Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Backup Message Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Backup Message Pro slouží pro zálohování a následnou obnovu vašich zpráv. Jestliže je totiž nemáte například zálohované skrze váš iCloud účet a rádi byste je přenesli na jiné jablečné zařízení, můžete využít právě této aplikace, která si s celým problémem poradí vskutku rychle a bez problému.

Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

Solitaire 3D

Kdo by neznal populární hru Solitaire. Tato karetní série obsahuje několik podtitulů, které se dokáží postarat o zábavu na dlouhé hodiny. Zakoupením aplikace Solitaire 3D získáte přístup k více než osmdesáti odlišných her Solitaire, mezi které patří i legendární Spider, Pyramid či Kondike, k online žebříčkům a spoustě dalších vymožeností.

Původní cena: 249 Kč (229 Kč)

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více