Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

AllPass Pro

Aplikace AllPass Pro slouží pro uchovávání vašich hesel v zabezpečené podobě. Jestliže tedy hledáte nějakou spolehlivou alternativu za nativní Klíčenku, pak byste se přinejmenším na tuto aplikaci měli podívat. Výhodou této aplikace navíc je, že si poradí se zabezpečením platebních karet, identit a soukromých poznámek.

Live Wallpapers & Stickers

Pokud byste si rádi obměnili například tapetu a dodali tak vašeho telefonu jinou atmosféru, Live Wallpapers & Stickers by vám v tomto mohl pomoct. Aplikace nabízí řadu perfektních snímkl ve vysokém rozlišení a samozřejmě zde nechybí takzvané Live, neboli živé tapety.

Youtubers Life – Cooking

Uvažovali jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste byli YouTubeři? Ve hře Youtubers Life – Cooking se totiž stanete tvůrcem videí, kdy bude vaším cílem natáčet videa o vaření. Budete se muset snažit vaše diváky zaujmout a dosahovat tak větším čísel. Důležité ale taky samozřejmě je, abyste vaření zvládali a měli divákům vůbec co předat.

Aplikace a hry na macOS

SpotFiles

Zakoupením aplikace SpotFiles získáte perfektní nástroj, který vám perfektně pomůže s vyhledáváním těch nejrůznějších a skrytých souborů. Aplikace SpotFiles přitom ani nepoužívá engine od Spotlightu, ale vše zvládá pomocí vlastní algoritmů. S tímto nástrojem můžete soubory vyhledávat pomocí jména, velikosti, druhu a dalších kritérií.

Dato

S pomocí aplikace Dato můžete značně změnit hodiny na vašem Macu. Tato aplikace totiž změní hodiny z horního menu baru tak, že pokud na ně kliknete, otevře se vám malý kalendář a řada dalších informací. Jak konkrétně aplikace funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

GhostControl Inc.

Máte rádi tajemno, různé záhady a duchy? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak je tady hra GhostControl Inc. přímo pro vás. V tomto titulu budete hrát za skupinku vymítačů duchů, kteří před sebou mají složitý úkol – osvobodit celý Londýn od různých duchů.

.