Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace na iOS

CalculateRetro

Pokud byste rádi nahradili nativní aplikaci Kalkulačka za kalkulátor, který disponuje tradičním retro designem, rozhodně byste se měli podívat na aplikaci CalculateRetro. Tato aplikace vám navíc nabídne možnost si vaše výsledky vytisknout, nebo exportovat do formátu PDF a taktéž ji můžete využít na vašich jablečných hodinkách.

Week Table

Někteří z nás doposud používají klasické diáře, na které nedají za žádnou cenu dopustit. Pokud byste jej však chtěli vyměnit za nějakou aplikaci a veškeré vaše plánování patřičně digitalizovat, aplikace Week Table – Weekly Schedule Timetable vám v tom ráda pomůže.

Canary Mail

Emailový klient Canary Mail je v dnešní době velice populární a mnozí z vás ho jistě znají. Tato aplikace byla dokonce doporučena hned několika zahraničními redakcemi. Do Canary Mail si samozřejmě můžete přidat emaily od nejrůznějších poskytovatelů a určitě vás potěší jeho výhody. Mezi ty například patří end-to-end enkrypce, vytváření vlastních šablon, kalendář a spousta dalších.

Aplikace na macOS

WiFi Explorer

S pomocí aplikace WiFi Explorer můžete rychle proskenvoat příslušnou WiFi síť a případně zjistit určité problémy. Aplikace je velice jednoduchá na používání a může vám například prozradit konflikty na současném kanálů a spoustu dalších a užitečných informací.

WiFi Signal

Aplikace WiFi Signal je velice podobná výše zmiňované aplikaci WiFi Explorer, avšak jde na to trošku jinak. Pomocí WiFi Signal můžete taktéž zjistit případné problémy na bezdrátové síti, avšak můžete toho dosáhnout přímo z horního menu baru.

Mybrushes – Sketch, Paint, Design

Jestliže rádi malujete a rozhodně byste si tuto aktivitu chtěli užít i na vašem zařízení s operačním systémem macOS, aplikace Mybrushes – Sketch, Paint, Design je tady přímo pro vás. V rámci aplikace si budete moci dle vlastní libosti načrtávat a malovat ty nejrůznější kresby, které si samozřejmě posléze můžete uložit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více