Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Voice Countdown Timer
Někdy se dostanete do situace, v níž je každá vteřina důležitá. Stačí pouze třikrát kliknout a máte nastavený požadovaný čas. Aplikace vám pak dokáže i oznámit průběh oznámit zbývající čas, a to i za předpokladu, že máte zamčenou obrazovku.

[appbox appstore x oldprice=“25,00 Kč“]

ItalyGuides
Chystáte se do Říma, ale nechcete sebou tahat obsáhlého průvodce či se jenom spoléhat na kapesní vydání. ItalyGuides je průvodce, kterého můžete mít všude s sebou a najít v něm tipy na zajímavá místa, ale i fotografie.

[appbox appstore id409323397 oldprice=“149,00 Kč“]

Printer Pro by Readdle
Tisknout z  iPhonu nebo iPadu nemusí být zrovna příjemná uživatelská záležitost. To však mění aplikace Printer Pro, která najde tiskárnu v síti a spojí se. Pak už své soubory z e-mailů či webu vytisknete jednoduše a dle svých představ.

[appbox appstore x oldprice=“199,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Antivirus CyberByte PRO
Internet je plný nástrah, které čekají na každém rohu. Jako při nechráněném sexu, tak i pohyb na nebezpečných zákoutí internetu, vyžaduje nějakou ochranu. Chraňte Mac, ale zároveň vaše data a soukromí, o které díky virům můžete přijít.

[appbox appstore id1446987653 oldprice=“299,00 Kč“]

DiRT Rally
Zahrajte si tu nejautentičtější rally závodní hru, která kdy spatřila světlo světa. Vciťte se do kůže pravého jezdce tohoto nebezpečného motorsportu, usedněte za volant těch nejikoničtějších vozů z nejrůznějších dob a dokažte, že na to máte.

[appbox steam 310560 oldprice=“34,99€“]

Left 4 Dead 2
Zombíci jsou úplně všude a vaším úkolem je přežít. Zdá se to jako prostý fakt, ale realita je jiná. Vezměte své přátelé a vydejte se na dobrodružství skrz americká města, bažiny a hřbitovy. Z pohledu první osoby sejměte tolik nemrtvých, kolik jen můžete.

[appbox steam 550 oldprice=“8,16€“]

.