Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

OnlyTalk – Walkie Talkie 
Extrémně rychlá a snadno použitelná vysílačka, která vám umožní rychle komunikovat s nejbližšími lidmi jediným klepnutím. Využijte tak své Apple Watch na maximum. Můžete si automaticky přehrávat hlasové zprávy na iPhonu, AirPods či Apple Watch.

[appbox appstore id1462516460 oldprice=“29,00 Kč“]

Scoremaster 
Hrajete rádi společenské hry, ale spotřeba papíru je někdy neúnosná? S touto jednoduchou aplikací ušetříte čas i naše lesy. Sepisujte skóre vašich soubojů pomocí aplikace Scoremaster. Je to rychlé, elegantní a snadno použitelné.

[appbox appstore id1361334855 oldprice=“29,00 Kč“]

Motorsport Manager Mobile 3
Zahrajte si unikátní manažerskou hru z prostředí vonící spálenými pneumatikami. Vybudujte svůj vlastní tým motoristického sportu od nuly a rozmýšlejte se o každém rozhodnutí. Najměte si řidiče, sestavte tým, vozy a dožeňte je k vítězství.

[appbox appstore id1346580540 oldprice=“119,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

AnytunePractice Perfected 
Hudba je vaše vášeň a rádi s ní pracujete? Anytune vám umožní spoustu nového. Zpomalte si hudbu a naučte se hrát podle svého ucha. ANYTUNE™ je dokonalá aplikace pro všechny zpěváky, tanečníky a různé hudebníky. Nově si vytvářejte vlastní karaoke.

[appbox appstore id722444976 oldprice=“819,00 Kč“]

Kingdom ComeDeliverance 
Vydejte se na výpravné putování za dob Lucemburků v Čechách. Jedinečné Kingdom Come vám ukáže, že Čeští herní vývojáři to stále umí. Zažijte ve svém virtuálním objevování šarvátky i velké bitvy a zažijte český středověk, jak jen to jde.

[appbox steam 379430 oldprice=“29,99€“]

Crash Time 3 
Kdo by neznal Semira Gerkhana z nekonečného akčního seriálu Kobra 11. Zažijte spoustu zábavy, buďte svědky velkých dopravních nehod jako ze seriálu a prohánějte se v nejrůznějších dopravních prostředcích, včetně Semirova BMW či monster trucku.

[appbox steam 33620 oldprice=“4,99€“]

.