Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Noogra Nuts
Zahrajte si skvělou arkádovou hru, která dokáže zahnat každou nudu. Ovládejte roztomilou veverku s jedinečnou schopností a praskejte ořechy pomocí její hlavy. Pohyb ovládejte nakláněním svého zařízení a trhněte svůj osobní rekord.

[appbox appstore id501357672 oldprice=“179,00 Kč“]

Background Color
Pojďte dát svým iPhonům originální vzhled a oživte tak každodenní stereotyp. Vytvářejte krásné tapety podle 40 typů přednastavených barev a přizpůsobitelných stylů. Přidejte do tapety kalendář až 2 měsíce dopředu. Hrajte si a buďte kreativní.

[appbox appstore id730918996 oldprice=“89,00 Kč“]

Infinite Flight Simulator
Chtěli jste si někdy vyzkoušet, jaké to je, pilotovat obří dopravní letadlo? S aplikací Infinite Flight Simulator zažijete nejkomplexnější zážitek ze simulace letu na mobilních zařízeních. Prozkoumejte scenérii s vysokým rozlišením v regionech z celého světa.

[appbox appstore id471341991 oldprice=“149,00 Kč“]

Cam&Cam
Člověk ještě stále neumí být na dvou místech zároveň. Občas ale potřebujeme vědět, co se děje ve vašem domě, když tam nejsme. Ať už potřebujeme ohlídat děti či naše mazlíčky. Cam&Cam propojí vaše iOS zařízení, které necháte doma a můžete opustit obydlí.

[appbox appstore id1464922952 oldprice=“29,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Guest List Organizer 
Pokud plánujete vaší či svatbu svých příbuzných nebo jen legendární večírek, na kterém nesmí nikdo chybět, bude aplikace Guest List Organizer vaším věrným společníkem. Organizujte seznam hostů importováním vašich kontaktů a synchronizujte vaší práci pomocí iCloud.

[appbox appstore id620332305 oldprice=“299,00 Kč“]

DivinityOriginal Sin 2 – Definitive Edition 
Zahrajte si fantasy RPG, které vás lapí a jen tak nepustí. Možnosti jsou téměř nekonečné a vy u této hry strávíte spousty času. Hra je navíc zasazena do velice zajímavého propracovaného světa. Nabízí promakané souboje a pokročilý systém výroby předmětů.

[appbox steam 435150 oldprice=“44,99€“]

Train Simulator 2019 
Jste-li fanouškem tohoto stylu dopravy, zažijete s Train Simulator 2019 spoustu zábavy. Zažijte realistický pohled na řízení vlaku a zdolejte výzvy, které si na vás vývojáři simulátoru připravili. Vyzkoušejte si nejrůznější druhy lokomotiv a užijte si tento jedinečný zážitek.

[appbox steam 24010 oldprice=“29,99€“]

.