Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

UV – Ultraviolet
Nikdy není na škodu být ostražitý. Ochraňte nejen sami sebe před škodlivým slunečním zářením. S touhle aplikací budete mít přehled o tom, kolik ultrafialového záření dopadá na místo, kde se právě nacházíte. Chraňte své oči a kůži před nebezpečím.

[appbox appstore id879946294 oldprice=“49,00 Kč“]

Object Removal Pro
Znáte to, někdy se to prostě stane, že vaše povedená fotografie má vadu na kráse. Nestresujte se, většinu problému odstraníte tak, že je vymažete z pixelového povrchu. Obraz klidně i rozostříte a některé nedokonolati vyřešíte rovnou na vašem iPhonu

[appbox appstore id1454088469 oldprice=“49,00 Kč“]

7 Minute Workout: Lose Weight
Na cvičení nikdy není pozdě, jen si najít toho správného trenéra. S aplikací 7 Minute Workout jej budete mít doma 24/7, a to na dosah ruky. Stačí si udělat jen sedm minut času, zacvičit si a pomalu pracovat na ideální postavě.

[appbox appstore id1190384067 oldprice=“79,00 Kč“]


Aplikace a hry na macOS

Secret Folder
Aplikace nabízí jednoduchou možnost zabezpečení souborů, ale i složek, které jsou pro vás důležité. Vyberte si a jedním kliknutím schovejte vše, co má zůstat neviděno. A pokud by to nestačilo, můžete svá data chránit třeba heslem.

[appbox appstore id507968596 oldprice=“449,00 Kč“]

Two Point Hospital
Vést nemocnici může být na první pohled vcelku jednoduchá záležitost. V této hře si ověříte vaše dovednosti a zjistíte, zdali máte na to, abyste nemocnici dokázali vést. Mimo to budete řešit různé případy a neznámé případy, takže se připravte opravdu na cokoliv.

[appbox steam 535930 oldprice=“34,99€“]

The Talos Principle
Máte rádi hlavolamy, tak ve hře The Talos Principle před vás je položena více jak stovka puzzlů, které budete muset vyřešit. To všechno v rádoby středověkém prostředí, v němž se vyskytují moderní technologie. Najdete cestu ven a zjistíte, co je vaším posláním?

[appbox steam 257510 oldprice=“39,99€“]

Serious Sam 3: BFE

Tahle akční pecka není pro zbabělce. Ve frenetické střílečce z první osoby na vás nečeká žádné krytí. Hezky všechno vystřílejte a užijte si klasickou hru, kde exploze jsou na denní bázi. Dokážete si s danou výzvou poradit a neumřít hned na začátku?

[appbox steam 4777282 oldprice=“36,99€“]

.