Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Union
Union je elegantní nástroj pro úpravu obrázků, který vám umožní vytvořit úžasná překrytí, siluetové fotografie a zajímavé výřezy. Využijte své vlastní fotky nebo si vyberte z tisíců krásných fotografií s vysokým rozlišením dostupných v knihovně Unsplash.

[appbox appstore id849145835 oldprice=“149,00 Kč“]

True Horror
Opravdová hrůza je pro tuto hru naprosto výstižné. True Horror je dobrodružná horrorová audio hra. Příběhy jsou vyprávěné s důrazem na zapůsobení hlasu a jsou doplněné o filmové efekty. Příběhy jsou stavěné na reálných základech a nenechájí vás spát.

[appbox appstore id1297874860 oldprice=“59,00 Kč“]

Double Player for Music
Sjednotit hudební styl s vašimi vrstevníky může být někdy složité. Double Player je aplikace, která dokáže do každého sluchátka navést jinou hudbu a vy se tak nemusíte hádat se svou přítelkyní, přítelem či kamarády, jakou hudbu budete v autobuse poslouchat.

[appbox appstore id665680426 oldprice=“29,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Easy Audio Mixer
Jedná se o jednoduchý a přehledný zvukový editor a nástroj pro vaše zařízení. Můžete jej použít pro snížení hlasitosti zvuků, samotnému mixu zvuku, jeho rozdělení nebo vytažení z videosouboru. Také pro připojení více audio zvuků do jednoho.

[appbox appstore id1001108133 oldprice=“149,00 Kč“]

ReadKit
Mít ty nejlepší články po ruce je někdy celkem dřina. S ReadKit můžete mít vše na jednom místě. Snadno, přehledně a offline. Není problém nastavit si vlastní formát, který lahodí vašim čtecím potřebám anebo jenom importovat vaše piny z jiných aplikací, jako je například pocket.

[appbox appstore id588726889 oldprice=“299,00 Kč“]

The Long Dark
Vrhněte se do postapokalyptického světa, ve kterém nebudete mít jinou starost než přežít. Temná noc, kterou prostupuje tajemná atmosféra, za kterou se skrývá nebezpečí. Dokážete přežít, obzvlášť pokud nejste jenom vy, komu musíte naplnit prázdné břicho.

[appbox steam 305620 oldprice=“24,99€“]

Titan Solus
Animovaný hrdina Titan Solus má před sebou velmi těžký úkol, vstupuje do nebezpečného světa ovládaném mocnými a obrovitými titány. Vaším úkolem je najít slabiny těchto obrů a zmocnit se jejich duší. Každá bestie je novou výzvou.

[appbox steam 297130 oldprice=“14,99€“]

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.