Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Sketch Tree Pro
Máte už kurz kreslení za sebou a jste v téhle kreativní činnosti zběhlí. Co takhle začít s digitálním kreslením a dát sbohem papíru. Nejenže ušetříte přírodu, ale nebudete muset shánět barvu, protože vám zkrátka nikdy nedoje. A to už za zvážení stojí…

[appbox appstore id1380326509 oldprice=“279,00 Kč“]

Reigns: Game of Thrones
Zima se blíží a právě dnes dorazila závěrečná série Hry o trůny. Co takhle utopit trochu času v nějaké hře, která má stejný námět? Přeci jen osm týdnů je dlouhá doba, takže jste připraveni hrát Hru o trůny?

[appbox appstore id1342309192 oldprice=“119,00 Kč“]

Relax Rain
Uklidnit rozbouřenou mysl může být někdy těžký oříšek. Člověk si musí najít to, co ho dokáže zklidnit. Proč neodložit všechno stranou a jednoduše si zapnout zvuk deště a soustředit se na padající kapky. Pohodlně se usaďte, zavřete oči a zkuste se oprostit od rušivých myšlenek. Jen nezapomeňte zhluboka dýchat.

[appbox appstore id918969733 oldprice=“59,00 Kč“]

TurnLive
Zachycené momenty momenty v pohybu mohou být okouzlující. Co takhle své živé fotky proměnit v tapetu vašeho iPhonu či iPadu. Vnést do svého zařízení kousek toho kouzla pohybu. S TurnLive se nemusíte spoléhat na výtvory třetích stran, ale rovnou si vytvoříte své vlastní…

[appbox appstore id1383734598 oldprice=“59,00 Kč“]

Aplikace a hry pro macOS

Battery Indicator
Aplikace Battery Indicator splňuje přesně to, co se od ní očekává. Zobrazuje zbývající část baterie a čas, kdy bude váš jablečný miláček ještě nabitý. Ukazatel je v procentuální hodnotě, což se hodí zejména pro macOS Sierra 10.12.2, kdy byla procenta nahrazena časem.

[appbox appstore id1206020918 oldprice=“89,00 Kč“]

The File Converter
Převod souborů do téměř všech formátů nebylo nikdy jednodušší. Tato neuvěřitelně výkonná aplikace dokáže konvertovat vaše dokumenty, videa, audio, e-knihy, obrázky, tabulky, prezentace, vektory a další! Podporováno je více než 60 formátů.

[appbox appstore id995353577 oldprice=“199,00 Kč“]

Tannenberg
Vážných válečných titulů, kde se vžijete do role statečného vojáka není nikdy dost. Vyzkoušejte si, jak hrozná byla zákopová válka a co za hrůzy museli vojáci v první světové válce vytrpět. Vývojáři uchopili toto téma velmi seriózně a vytvořili opravdu realistický titul. Tak do boje!

[appbox steam 633460 oldprice=“$16,79″]

.