Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

TakeAction
Máte problém se k něčemu dokopat, ale přesto máte cíl, kterého chcete dosáhnout? Stanovte si vaše číle s aplikací TakeAction: Reach Your Goals a dosáhněte cíle. Udělejte si plán na realizaci a pokořte sami sebe. Sdílejte cíle mezi uživatele a inspirujte se navzájem.

[appbox appstore id1086651563 oldprice=“299,00 Kč“]

Thermo-hygrometer 
Objevte meteorologickou aplikaci, která využívá GPS polohu pro zobrazení nejlepších možných informací. Zobrazuje venkovní teplotu, vlhkost, tlak vzduchu, a další. Vše navíc v hezkém minimalistickém designu a podporou 3D touch.

[appbox appstore id495546638 oldprice=“79,00 Kč“]

FINAL FANTASY DIMENSIONS II 
Před vámi stojí hrstka hrdinů. Jejich úkolem je, aby změnili minulost, která zachrání budoucnost. Kombinujte jejich silné stránky v souboji, abyste porazili silné nepřátele v intenzivních bitvách, jenž na vás čekají a dejte zrodit novým legendám.

[appbox appstore id1239279234 oldprice=“449,00 Kč“]

Sally’s Law 
Užijte si poutavou cestu mladé Sally, která se vydává do svého rodného domova, aby naposledy spatřila svého těžce nemocného otce. Prožijte se Sally tento neopakovatelný příběh plný překážek, které jí budou stát v cestě.

[appbox appstore id1171015241 oldprice=“59,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Folder Factory 
Vyzkoušejte elegantní aplikaci pro změnu vzhledu ikon na vašem zařízení. Pokud vás už po letech vaše ikony mění, s touto aplikací máte jedinečnou šanci tento vzhled změnit. Slaďte barvy a styl textu podle vašeho vkusu, zvolte obrázky, které se vám líbí.

[appbox appstore id521419726 oldprice=“59 Kč“]

Kao the Kangaroo: Round 2 
Připomeňte si starou dobrou klasiku v podobě Kao the Kangaroo. Ovládejte nebojácného klokana, který se ničeho nezalekne. Probojujte se skrz skupiny nepřátel a užijte si tuto klasickou 3D akční adventuru. Hra vás zaručeně přivede zpět do dětství.

[appbox steam 1048540 oldprice=“1,99€“]

BioShock Infinite 
Vžijte se do role detektiva DeWitta, se kterým se tentokrát přesunete do překrásné metropole Columbie, umístěné netradičně mezi mraky. Vydejte se zachránit nadanou dívku Elizabeth, která je obdařena dosud nevídanými schopnostmi a je odmalička držena právě zde.

[appbox steam 8870 oldprice=“29,99€“]

.