Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si  přímo v  App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

You are Hope
V  opuštěném světe se objevíte jako poslední naděje vaší matky. Vaším úkolem bude přežít. Sehnat dřevo na oheň, postavit past a ulovit králíka, abyste neumřeli hlady. Není na tom nic obtížného, že? No čas prozradí vše potřebné.

[appbox appstore id1386813914 oldprice=“129,00 Kč“]

Wolf Pose Tool 3D
Jste umělec a potřebujete rychle a snadno získat pózu čtyřnohého zvířete pro vaše budoucí dílko? Nezoufejte, tenhle nástroj vám dá ultimátní vládu nad vlčím tělem. Můžete tedy vše přizpůsobit vaším potřebám. Začněte kreslit.

[appbox appstore id1088615433 oldprice=“179,00 Kč“]

ReliCam
Nerozumíte si s  nativní aplikací na focení? Pak je tu ReliCam, která vám dá možnost manuálního nastavení. Od ostření, zoomu, nastavení ISO či expozičního času. Nechybí ani automatické ostření nebo možnost použít Apple Watch jako dálkový spouštěč.

[appbox appstore id1029383741 oldprice=“25,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

4Video MP3 Converter
Potřebujete snadno a rychle převést audio nebo video. Tenhle konvektor se může podle názvu jevit, že soubory typu MP4/M4A/WAV/FLAC toho zvládne opravdu hodně. Dokáže však i MP3 převést na formát AC, AIFF, ALAC, WAV, FLAC, M4A a další. Zaleží jen na vás.

[appbox appstore id689948958 oldprice=“599,00 Kč“]

Her Story
Před vámi stojí případ zmizelého muže. Máte sedm nahrávek, na kterých jsou ženy, a tak musíte prohledávat databázi podle toho, co zjistíte. Poodhalte, co se skrývá za oponou tohoto příběhu, který už se může zdát jako uzavřený.

[appbox steam 368370 oldprice=“8,19 €“]

Layers of Fear
Vydejte se do choré mysle psychedelického umělce, který kreslí svůj magnum opus. Umělecké dílo vzbuzuje strach i v šíleném umělci a vaším úkolem je vše prozkoumat, ale atmosféra bude opravdu horoorová a šílená. Připravte se psychicky na to.

[appbox steam 391720 oldprice=“23,57 €“]

Mafia II
Zahrajte si tu nejikoničtější hru z mafiánského prostředí. Strhující příběh mladého Vitta, který se nechá strhnout do víru mafiánského světa. Krásný svět Empire Bay a dodnes pokrokové grafické zpracování vás chytí a nepustí.

[appbox steam 50130 oldprice=“29,99 €“]

.