Zavřít reklamu

Jak je u Applu již zvykem, každoročně v období letních prázdnin přichází se zajímavou akcí s názvem Zpátky do školy, se kterou cílí na studenty vysokých škol. V rámci této akce si tak studenti mohou přijít na vybrané produkty za zvýhodněnou cenu. Aby toho nebylo málo, tak k tomu získají i sluchátka AirPods zcela zdarma. Toho mohou také využít učitelé a zaměstnanci škol.

Gigant z Cupertina v předchozích letech rozdával sluchátka Beats. Minulý rok se ale rozhodl pro změnu a v rámci akce Zpátky do školy přesedlal na AirPods, která jsou obecně populárnější. Přijít si tak nyní můžete nejen na obyčejné AirPods, ale také na AirPods s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem či AirPods Pro. Základní model můžete získat zcela zdarma, zatímco za pokročilejší verze si budete muset připlatit 999 korun a 2 499 korun, což je bezesporu skvělou možností, která stojí za to. Má to ale svá pravidla. Sluchátka zdarma či se slevou totiž získáte pouze při zakoupení Macu či iPadu. Skvělou zprávou pak je, že se sleva v závislosti na zakoupeném produktu nemění. Například takové AirPods Pro vás vyjdou na 2 499 korun při koupi iPadu Air i Macu Pro.

Apple Zpátky do školy

Jednotlivé produkty jsou pak také k dostání s přívětivou cenou. Například MacBook Air pořídíte již od 28 190,58 korun, MacBook Pro od 36 650,90 korun, anebo třeba iPad Air od 15 715,48 korun. Veškeré možnosti naleznete na oficiálním webu.

.