Zavřít reklamu

Pokud hledáte nějakou užitečnou utilitku pro váš Macintosh, nebo jen máte chuť podpořit nezávislé vývojáře a zároveň ušetřit, podívejte se na aktuální nabídku slev na programy z dílny Bodega a Mac Bundle.

Stránky Bodega nabízejí až do 27. srpna osm sharewareových titulů za poloviční cenu. Můžete si koupit klidně jen jeden program nebo všechny, jak je libo. V nabídce naleznete: 1Password, Sandvox, Cockpit, MoneyWell, Clean My Mac, Brush Pilot, Mac DVDRipper Pro a My Living Desktop. Za sebe doporučuji především 1Passvord a Mac DVDRipper Pro.

Mac Bundle sestavil zajímavým způsobem další balík programů. VoteBundle vznikl na základě hlasování 40 000 lidí. Z původních dvaceti programů se deset probojovalo do vítězného balíčku. Za 39 dolarů tak nyní dostanete: ShareTool, MacPilot, Flux, Process, YummySoup!, MemoryMiner, Simon, CrossOver Mac Games, Speed Download a TimeBoxed. Pokud se o této akci zmíníte na Facebooku, čeká na vás další bonus v podobě Dream Caputure.

Hodit by se vám mohl  WYSIWYG editor HTML stránek Flux, emulátor PC her CrossOver Mac Games a nebo „urychlovač“ stahování Speed Download. Pozor, tato nabídka končí 7. srpna.

Témata: , , , ,
.