Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Když se řekne iPhone, mnoha lidem se vybaví drahý telefon z dílny Applu. V dnešní době však není problém sehnat ověřené, bezproblémově fungující iPhony za přívětivé ceny. Jednou z nejlepších možností je koupě repasovaných modelů, které jsou ověřeny autorizovanými techniky, opravené originálními náhradními díly, designově prakticky nerozeznatelné od nového zboží a hlavně levnější. A právě repasované iPhony prodává i Alza.

Apple iPhone 11

Repasované iPhony zajišťuje Alze společnost Renewd. Jí dodané produkty mají dle prodejce spojovat nadstandardní kvalitu oblíbených Apple telefonů, nízkou cenu a šetrnost k životnímu prostředí do jednoho elegantního balení. Jak již bylo zmíněno výše, u telefonů jsou použity jen originální náhradní díly, je k nim přibaleno originální příslušenství od Applu a vztahuje se na ně dvouletá záruka a to i pro firemní zákazníky. Ekology pak potěší ekologické balení, které šetří životní prostředí a též snižuje cenu produktu.

A co že v nabídce Alzy momentálně je? Vybírat můžete konkrétně z iPhonů 7, 8, XS, 11 a 11 Pro v různých barevných variantách s různými úložišti. Ceny těchto modelů jsou přitom více než příznivé. Například repasovaný iPhone 7 lze sehnat už za 5799 Kč, za iPhone 8 pak dote třeba jen 5999 Kč, iPhone 11 vychází na 12390 Kč a iPhone XS se 256GB pak na 14999 Kč. Jedná se tedy o přívětivé ceny, vezmeme-li v potaz fakt, že se jedná de facto o nové iPhony.

Kompletní nabídku repasovaných iPhonů na Alze naleznete zde

.