Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Možná už jste o AlzaPower slyšeli. Ale pro jistotu: AlzaPower je značka Alza.cz, která sdružuje produkty, jako jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely, power banky nebo bezdrátové reproduktory. Že takových výrobků jsou plné regály obchodů? Možná ano. AlzaPower v nich ale kombinuje vysokou kvalitu, šetrnost k životnímu prostředí a to vše při zajímavé ceně. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější produkty z rodiny AlzaPower.

1

AlzaPower: kvalita za nízkou cenu s důrazem na ekologii

AlzaPower je značka, pod jejímž logem najdete inovativní, funkční a moderní produkty. Přináší záruku kvality pro náročné, ale zároveň i ceny pro šetřílky. A jako bonus jsou přívětivé k životnímu prostředí.

2

Pokud si říkáte, že to je jen marketingová fráze, omyl. AlzaPower aktivně vyhledává ekologická řešení a neplní jen zákonem stanovené normy. Například jako obal používá místo plastu papír, místo ropy sójový inkoust a zcela se vyhýbá lepidlu. Ne každý má ekologii jako koníček, ale když víte, že obal nabíječky se v přírodě umí snadno rozložit, je to fajn.

3

Nabíječky a kabely pro iPhone a iPad

A jaké výrobky značky AlzaPower si vlastně lze koupit? Mezi ty nejvyhledávanější patří příslušenství pro nabíjení iPhonů či iPadů. Pokud potřebujete novou nabíječku, například do další místnosti, velmi oblíbená je AlzaPower Q200C Quick Charge 3.0, která již dle svého názvu podporuje rychlé nabíjení. Máme ji v bílé i černé, nabídne 33W nabíjení a samozřejmě u ní nechybí ani certifikace pro Apple zařízení či ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení nebo přehřátí.

4

Potřebujete často nabíjet více zařízení najednou? I pro vás máme odpověď. Je jí ultimátní nabíječka s pěti USB konektory AlzaPower M5CQ Multi Charge QC3.0. Se 63W nabíjením obslouží celou řadu nejen Apple zařízení a ani se přitom nezapotí (rozuměj nezahřeje). Své využití najde hlavně tam, kde je vysoká koncentrace mobilních přístrojů, například i v kanceláři.

5

Pokud si chcete koupit jen kabel bez nabíječky, v Příslušenství pro iPhone AlzaPower a Příslušenství pro iPad AlzaPower najdete jedno- i dvoumetrové kabely s robustní konstrukcí a nylonovým opletem. Káblíky splňují certifikaci MFi a poskytnou i prvotřídní výkon a hezký design.

Power banky

Občas se stane, že potřebujete své zařízení nabít, ale v lese, autobusu nebo ve městě žádná zásuvka zrovna poblíž není. V tom případě potřebujete power banku, zásobárnu energie, kterou můžete mít vždy u sebe. I power banky lze najít pod značkou AlzaPower.

AlzaPower Source je v nabídce v kapacitách 10 000 mAh, 16 000 mAh a 20 000 mAh. Všechny tři modely, které se od sebe kromě kapacity liší samozřejmě i cenou, nabídnou shodný design a také displej, který ukazuje, jak moc je power banka nabitá. S AlzaPower power bankou si nabijete svůj iPhone, iPad, AirPody (či snad nový iPod touch?), ale s použitím příslušného kabelu samozřejmě i telefon s Androidem, pokud jím například vaše rodina nebo kamarád disponuje.

6

Bezdrátové reproduktory

AlzaPower, to ale není jen příslušenství pro nabíjení mobilních zařízení. Jsou to například i bezdrátové reproduktory, které jsou u zákazníků stále oblíbenější. Pro teenagery je ideální AlzaPower Rage R2 s pogumovaným povrchem odolným vůči otřesům, dešti i prachu, karabinou pro přenášení, výdrží až perfektních 20 hodin na jedno nabití a zvukovým projevem vhodným i do vnějšího prostředí. Pokud chcete vědět více, mrkněte na jeho recenzi.

8

Repráček AlzaPower VORTEX V2 není odolný, zato nabídne větší měniče (2× 58 mm) a vyšší výkon (24 W, tedy 2× 12 W). Dodává se v kvalitním provedení s prémiovým hliníkem, silikonem a odolnou syntetickou tkaninou a mezi jeho přednosti patří mimo jiné funkce Energy Saving s dynamickým managementem napájení a automatickým vypnutím. Poslouchat hudbu nebo provádět konferenční hovory s ním můžete po dobu až 10 hodin.

9

Bezdrátový reproduktor AlzaPower Aura A2 se pyšní ještě vyšším výkonem než jeho předešlí dva kolegové. V jeho útrobách sídlí dva 63,5mm měniče, které svým posluchačům zprostředkují 30W přednes. Aura A2 navíc již na první pohled sází na uhlazenější vzhled se stylovými designovými prvky z prémiových materiálů. Reproduktor, jenž může klidně sloužit jako designový doplněk, vám bude hudbu servírovat rovněž až 10 hodin.

10

S kompletní nabídkou produktů AlzaPower se můžete seznámit na stránkách Alza.cz.

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.