Zavřít reklamu
apple-ibm

Koncem minulého roku přineslo partnerství Applu a IBM prvních 10 aplikací pro využití v podnikové sféře. Nyní firma IBM v rámci Mobile World Congressu v Barceloně oznámila novou trojici aplikací ze série MobileFirst. Jedna z nich je určena pro použití v bankovnictví, druhá najde své využití u aerolinek a třetí cílí na maloobchodní prodej.

Tři nové aplikace jsou již k dispozici a firmy si je můžou okamžitě začít upravovat dle svých potřeb a nasadit je do provozu. Apple s IBM tak pokračují ve svých snahách podmanit si korporátní sféru a nabídnout firemním zákazníkům kvalitní iOS aplikace, díky nimž budou moci změnit způsob, kterým doposud pracují.

Firma IBM se pochlubila, že mezi první zákazníky produktů MobileFirst patří i takové firmy jako American Eagle Outfitters, Sprint, Air Canada či Banorte a více než 50 dalších společností. Jaké aplikace si tedy Apple s IBM tentokrát přichystaly?

Advisor Alerts

Advisor_Alerts

Advisor Alerts, první z tříčlenné skupinky nejnovějších aplikací, má pomáhat bankovním poradcům s co nejindividuálnější péčí o klienty. Aplikace disponuje vlastními analytickými schopnostmi a poradí sestavit priority v souvislosti s konkrétním klientem. Advisor Alerts bankéři odhalí, co je v současné době z hlediska péče o klienta nejdůležitější, napoví mu následující kroky a předloží mu relevantní produkty z portfolia firmy.

Passenger Care

Passenger_Care

Druhá z trojice aplikací se jmenuje Passenger Care a jde o nástroj, který přináší personálu na letišti možnost odpoutat se od svých kiosků a poskytnout cestovatelům osobnější pomoc napříč celým letištěm. Zaměstnanci aerolinek na letišti by díky nové aplikaci měli být dostupnější a mělo by pro ně být jednodušší odkudkoli řešit potřeby cestujících.

Dynamic Buy

Dynamic_Buy

Prozatím poslední aplikací v nabídce je Dynamic Buy. Prodejci zboží většinou spoléhají spíše na instinkt než na relevantní informace, když se rozhodují, které zboží nakupovat a přeprodávat. S aplikací Dynamic Buy ale budou obchody mít vždy nejaktuálnější informace o tom, co zrovna letí a jaká jsou prodejní doporučení pro aktuální sezónu. Nástroj Dynamic Buy tak pomáhá maximalizovat efektivitu jejich investic.

Zdroj: Cult Of Mac
Témata: , , , ,

Student Mediálních studií na UK. Žiju technologiemi, sportem, politikou a literaturou.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.