Zavřít reklamu

Apple odhalil další podrobnosti o chystané službě Apple TV+. Mnoho uživatelů pak potěšil oznámení, že k novému zařízení dostanou celý rok předplatného zdarma. Má to ale háček.

Apple hodlá nabízet svou videostreamovací službu za 139 Kč měsíčně, a to i v rámci rodinného sdílení. Navíc při aktivaci prvního měsíčního předplatného získá uživatel 7 dní na vyzkoušení služby.

Spolu se spuštěním služby 1. listopadu bude k dispozici celkem 12 seriálů. Všechno jsou exkluzivní tituly napsané pro Apple TV+. Nabídka zahrnuje:

 • See: Jason Momoa, Alfre Woodard. 600 let v budoucnosti, kde lidé přišli o zrak kvůli viru.
 • The Morning Show: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon a Steve Carell. Drama o ranním zpravodajství, zákulisních pletkách, kariérismu.
 • Dickinson: Hailee Steinfeld, seriál zaměřený na společnost, genderovou problematiku a rodinu.
 • For All Mankind: režírováno Ronaldem D. Moore, seriál představuje svět, ve kterém hvězdné války a dobývání vesmíru mezi mocnostmi neskončilo.
 • Helpsters: seriál o dětech, které se učí programovat.
 • Snoopy in Space: originální nová série, Snoopy si plní sny a stane se astronautem.
 • Ghostwriter: sleduje děti, které dohromady přivedl duch v knihkupectví.
 • The Elephant Queen: dokumentární seriál o sloní matce a slůňatech, stádu a životě slonů.
 • Oprah Winfrey: vlastní show Oprah, rozvohory s hosty.

keynote-2019-09-10-20h40m29s754

Opravdu rok zdarma ke každému novému zařízení?

Apple se rozhodl ke neočekávanému kroku. Společně s nově zakoupeným zařízením, tedy například iPadem 10,2“, iPhony 11, ale také iPodem touch, Macem nebo Apple TV dostane každý zákazník rok předplatného Apple TV+ zdarma.

Nabídka je však svázána s trváním aktuálně běžící promo akce a platí pouze jedenkrát pro jedno Apple ID. Nelze tedy kombinovat postupné nákupy více Apple zařízení a „řetězení“ doby předplatného.

Firma je patrně vědoma, že ani přes příznivou cenu nedokáže konkurovat silným službám jako jsou Netflix, Hulu, HBO GO nebo chystanému Disney+. Všechny jmenované nabídnou jak vlastní originální seriály, tak mnoho dalšího obsahu navíc, což Apple TV+ prozatím nemá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  I na svém českém webu to Apple propaguje jako by šlo běžnou místní záležitost, komplet české popisky, přitom nikde jsem nenašel ani zmínku o tom, nakolik bude obsah lokalizovaný. Bude dabing? Nebo budou titulky? V jakých jazycích? Angličtina není zdaleka jediný světový jazyk a pokud chtějí takovou službu nabízet celosvětově, tak asi na něco takového myslet museli.

  Sedm dní na vyzkoušení? Každá slušná společnost dává měsíc (např. Netflix). V tomto případě se to dá za týden shlédnout. Pokud na to bude mít žaludek. Tohle je drahý i zadarmo. Hlavně ten seriál o gender, to bude dobrá vymejvárna. Komplet je to dobrej odpad.

  Ghostwriter: sleduje děti, které dohromady přivedl duch v knihkupectví …. ????

celý text

Čtěte více.