Zavřít reklamu

Apple již oznámil datum své vývojářské konference WWDC. Ta se stejně jako každý rok odehraje v červnu, přičemž tentokrát poběží od 5. do 9. června. V dne zahájení konference má Apple již klasicky ukázat nové verze svých operačních systémů, jejichž počet se během posledních let rozrostl. V pondělí 5. června spatří světlo světa nový iOS, macOS, watchOS a tvOS. Ostrých verzí by se uživatelé měli dočkat začátkem podzimu.

Zatím není známo, jaké novinky Apple chystá. Očekává se ale, že se během WWDC dočkáme skutečně jen nového softwaru a pro představení hardwaru bude vyčleněna zvláštní událost. Pětidenní konference pro vývojáře se po letech vrátí do svého původního dějiště, kterým je McEnery Convention Center v kalifornském San Jose.

Zájemci z řad vývojářů si budou moci vstup na pětidenní konferenci koupit od 27. března, a to za 1 599 dolarů, což je v přepočtu přes 40 tisíc korun. O událost je nicméně každoročně obrovský zájem a zdaleka se nedostane na všechny. Z řad zájemců tedy bude vybráno losem.

Vybrané části konference včetně úvodní keynote, kde budou představeny nové operační systémy, bude Apple vysílat na svém webu a skrze aplikaci WWDC pro iOS a Apple TV.

Zdroj: The Verge

Student Mediálních studií na UK. Žiju technologiemi, sportem, politikou a literaturou.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Nově uvidíme super hit Mario Tactical Godzilla společně s Minecraftem kde budou homosexualové moci adoptovat všechno co jen bude možné, dále nám Drake řekne co si nového koupil za oblečení. Dozvíme se že Macy nepotřebujeme a na vše vlastně stačí iPhone. A největší novinkou bude rádoby komik co jezdí v autě a mluví o nesmyslech s ještě většími idioty než je on sám. Taky nová reality show Planet Of Apes. Na závěr vystoupí Tim Cook a řekne jak moc je Apple úžasný a jak moc se všichni snaží aby byl lepší svět a on je hrdý že to všechno dokázali. Ještě že za to další zklamání nebudu muset platit jako ti co tam půjdou.

  Kéž bych se mýlil, ale už je to snad přes dva roky v kuse pořád dokola.
  Jo a pokud někdo bude chtít MacBook Pro který bude HW odpovídat roku 2017 tak si zaplatí 150K+. Jsem zvědavý co budu dělat až mi můj MBP umře.

  Když tě to nezajímá, tak neplať a nekomentuj…

  Co čekat od člověka s nickem Josef Stalin… nic duchaplného.
  Soudruhu Staline, pan Brož nadává třeba proto, že je na ekosystém a produkty Apple zvyklý a je na nich závislý a nebaví ho stejně jako mě za srovnatelně horší hardware a kompromis dávat dvojnásobné částky?!? Zamyslete se prosím hlouběji nad meritem věci a nedělejte ze sebe pitomce.

  Pravda, že ta upoutávka zrovna dvakrát nevypadá, že by zvěstovala technologický pokrok.. Ale zas musím uznat, že známý má desetiletou dceru, která ty emotikony opravdu používá. O Cookovi si od jeho prvního vystoupení myslím, že je to vůl, a zatím mi nedal moc důvodů měnit názor – ale do toho, jak funguje Apple, dostatečně nevidím, tak se třeba mýlím. Rád bych se mýlil.

  A presne o tom to je. Apple sa meni na firmu pre deti a mensiny. Apple sa uz nezaujima o potreby profesionalov, ktori dlhe roky drzali Apple nad vodou.

  Nalady deti sa mozu zmenit a jedneho dna mozu iPhony dopadnut tak ako telefony od Blackberry, Motoroly, Nokie, Microsoftu, … .

  A desatrocne deti si aj tak na ten iPhone nezarobia. Musi im ho niekto kupit.

  kedy uz ten buzerant prestane APPLE nicit a menit na LGBTI firmu…

  Ty si fakt Pepínek…? Daj si lízatko

  Tomáši, to nemáte SK stránky o jablečných záležitostech? Uź mě unavuje, jak nás slováci neustále poučují a cpou nám jejich názory.

  To je predsa úplne jedno Tomáši. Odpovedal som presne takou formou, ako Petr Pepínek reagoval na článok. Ak by som to napísal správne česky, zvýšilo by to váhu môjho názoru? Jeden diskriminuje homosexuálov a vy robíte teraz to samé svojím názorom voči Slovákom.

celý text

Čtěte více.