Zavřít reklamu

Předobjednávky Apple Watch Series 7 jsou delší dobu hojně diskutovaným tématem. Když Apple tuto novinku po boku nových iPhonů 13 představil, tak bohužel nezmínil, kdy vlastně vstoupí na trh. Jediným známým termínem byl podzim 2021. Po relativně krátkém jsme se každopádně konečně dočkali. Apple totiž odstartování předobjednávek naplánoval na dnešek, tedy na pátek 8. října, konkrétně pak na 14:00 místního času.

Již nyní si tedy můžete předobjednat nejnovější Apple Watch Series 7, které přinášejí řadu zajímavých novinek. Největší změna samozřejmě spočívá v samotném displeji. Ten je dokonce větší než u předchozí generace, čehož Apple dokázal zmenšením postranních rámečků. Zvýšila se proto i velikost pouzdra z dřívějších 40 a 44 mm na 41 a 45 mm. Aby toho nebylo málo, tak také přichází o 70 % vyšší jas a pohodlnější ovládání. Zároveň by nejnovější jablečné hodinky měly být o něco odolnější, přičemž dle slov cupertinského giganta se jedná o doposud nejodolnější Apple Watch vůbec. Zároveň také přichází možnost rychlonabíjení. Při použití USB-C kabelu je možné hodinky nabíjet o 30 % rychleji, díky čemuž se lze z 0 % dostat na 80 % za zhruba 45 minut. Za 8 minut navíc uživatel získává dostatek baterie pro 8hodinový monitoring spánku.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 jsou k dostání v hliníkovém provedení, konkrétně pak v modré, zelené, vesmírně šedé, zlaté a stříbrné barvě. Hodinky je tedy možné si předobjednat již nyní a na pulty prodejců oficiálně dorazí za týden, v pátek 15. října. Zároveň mějte na paměti, že při výrobě nejnovější generace se Apple potýkal s různými problémy, kvůli kterým produkt přichází až nyní. Dá se proto očekávat, že ze začátku hodinek nebude zrovna dvakrát tolik. Pokud o ně tedy skutečně stojíte, určitě byste je měli předobjednat mezi prvními.

.