Zavřít reklamu

Tradiční zářijová Keynote je úspěšně za námi. Apple v jejím rámci představil nové produkty, jako jsou iPhony, iPad či Apple Watch. Těmto novinkám ale musely udělat místo starší kousky od Applu. S čím se budeme muset letos rozloučit?

Apple Watch Series 4

Loni vydané Apple Watch Series 4 musí letos ustoupit páté generaci chytrých hodinek od Applu. Zatímco loňský model už na oficiálním webu Applu nekoupíte, můžete si za zvýhodněnou cenu pořídit Apple Watch Series 3. Apple Watch Series 4 byly představeny v loňském roce a byly vybaveny větším displejem s tenčími rámečky, tenčím tělem, vylepšenou haptickou odezvou, a poháněl je dvoujádrový 64bitov procesor S4. Kromě toho nabízely funkci EKG a detekci pádu.

Na webu Applu v současné chvíli zakoupíte buďto Apple Watch Series 5, nebo Apple Watch Series 3. Cena Apple Watch Series 3 momentálně začíná na 5790 korunách.

Apple Watch Series 5:

iPhone 7 a iPhone XS (Max)

Mezi nejočekávanějšími novinkami letošní zářijové Keynote je trojice nových iPhonů – iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Spolu s uvedením nových modelů Apple snížil ceny některých starších kousků, s jinými se zase nadobro rozloučil. Na webu Applu v současné době zakoupíte iPhone 8 a 8 Plus od 13490 korun a 16490 korun, cena iPhonu XR nyní začíná na 17990 korunách. iPhone 7 a iPhone 7 Plus již na oficiálním webu Applu nezakoupíte, stejně jako loňský iPhone XS a iPhone XS Max.

Zatímco letos Apple oficiálně prodává celkem šest různých modelů iPhonu (iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max), v roce 2017 to bylo osm modelů a o rok později sedm.

iPhone XS Apple Watch Series 4 FB
.