Zavřít reklamu

Během dnešní nabité keynote přišla řeč také na Apple Watch. Tim Cook a Jeff Williams se nejdříve věnovali novinkám v operačním systému watchOS 2, který přinese především podporu nativních aplikací třetích stran, komplikace od nezávislých vývojářů či režim „budíku“. Zazněla i informace, že druhá verze operačního systému pro hodinky od Applu vyjde již 16. září.

Rychle však přišla řada také na novinky hardwarové. Pokud jste si z dosavadních Apple Watch a pásků nedokázali vybrat, možná vám udělají radost nové varianty hodinek, o které se již tak poměrně široká nabídka rozšířila.

[youtube id=“JZJHbvDWzFQ“ width=“620″ height=“360″]

Apple Watch Sport z eloxovaného hliníku nyní přichází ve dvou nových barvách, kterými jsou zlatá a růžové zlatá. K těmto hodinkám jsou navíc nově k dostání kvalitní sportovní pásky v barvách levandulová, bílá antique, kamenná a půlnoční modř. Apple Watch Sport ze stříbrného hliníku jsou pak nově k dostání také s oranžovým a modrým sportovním páskem.

Ocelové Apple Watch taktéž obdržely řadu nových pásků včetně dvouodstínových klasických přezek (Classic Buckle) v černé a sedlově hnědé barvě. Ocelové Apple Watch ve vesmírně černé barvě jsou nově k dotání i s černým sportovním páskem a rozšíření se dočkala i nejdražší verze Apple Watch Edition. Nejdražší hodinky nově zahrnují i model z 18karátového růžového zlata s páskem typu Classic Buckle v barvě půlnoční modř.

Opomenout nelze ani rozšíření věhlasné kampaně (PRODUCT)RED s cílem vybírat peníze na boj proti AIDS právě na Apple Watch. Ocelové hodinky lze totiž nově pořídit i s typicky červeným páskem. Všechny pásky a řemínky pro Apple Watch je možné zakoupit zvlášť, a to včetně nových sportovních pásků v mlhavé, tyrkysové, vínové a ořechové barvě.

Ve spojení s Apple Watch pak Apple představil ještě jednu stylovou novinku. Francouzský módní dům Hermès s téměř dvěstěletou tradicí totiž navrhl tři unikátní kožené pásky (Single Tour, Double Tour a Cuff) pro ocelové Apple Watch, které navíc doplní i pro Hermès ikonický ciferník. Spoluprací Applu s módní značkou Hermès tak vznikly vskutku zajímavé technologicko-módní produkty, které nabídku hodinek od Applu opět o něco ozvláštňují. Je ovšem pravda, že se nejedná o hodinky pro každého. Apple Watch Hermès totiž startují na 1 100 dolarech.

.