Zavřít reklamu

Už několik měsíců se spekuluje, že Apple v září představí novou generaci svých chytrých hodinek. Apple Watch Series 4 by měly přinést řadu novinek i upravený design. Nyní se od Debby Wu a proslulého Marka Gurmana z Bloombergu dozvídáme další zajímavé podrobnosti.

Na základě dosavadních informací by měla čtvrtá série Apple Watch disponovat o 15 % větším displejem. Zúžit by se měly především rámečky a Apple by tak u dalšího svého produktu dokázal nabídnout displej od kraje ke kraji. S tímto zjištěním se ale zároveň nabízí otázka, zda bude větší i samotné tělo hodinek a spolu s tím i obava, jestli Apple Watch Series 4 budou kompatibilní se současnými řemínky.

Rozdíl mezi Apple Watch Series 4 a Series 3:

Podle nejnovějších zpráv Bloombergu by však nové Apple Watch měly mít stejné rozměry jako Series 3. Gurman také potvrdil, že všechny doposud představené řemínky budou kompatibilní i s novou sérií. Majitelé současných Apple Watch si tak mohou bez obav pořídit nový, na první pohled větší model a osadit je svými pásky.

Kromě citelně většího displeje nabídnou Apple Watch Series 4 i řadu dalších novinek. V první řadě by se měly pochlubit novými fitness funkcemi, jakožto i komplexnější nabídkou zdravotních vymožeností. Zlepšit by se také měla výdrž baterie, což by zároveň mohlo naznačovat, že jablečné hodinky konečně dostanou schopnost analyzovat spánek.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více