Zavřít reklamu

Během dnešní konference Apple Event byly po boku nových iPadů představeny i očekávané Apple Watch Series 7. Apple jejich představení odstartoval rychlou rekapitulací jablečných hodinek jako takových. Jedná se totiž o nenahraditelného, každodenního pomocníka, který propojuje lidi po celém světě a pomáhá jim zlepšovat jejich zdraví. Co nového ale přináší nová generace? Pojďme se na to společně podívat.

mpv-shot0273

Obrovským pokrokem si prošel displej, který je nyní znatelně větší než v případě předcházejících generací. Toho Apple dokázal prostřednictvím zmenšení rámečků. Větší displej s sebou samozřejmě přinese i řadu parádních možností. V tomto směru dokáže potěšit až o 70 % vyšší jas a pohodlnější ovládání. Lépe se také budou číst zprávy a e-maily, jelikož se na obrazovku pochopitelně vleze více textu.

Apple Watch Series 7 také těží z větší odolnosti. Dle slov Applu se jedná o nejodolnější jablečné hodinky, jaké byly kdy vůbec vyrobeny. Samotný displej je pak dokonce odolnější vůči prasknutí a pyšní se třídou IP6X. Co se pak týče baterie, tak ta nabízí 18hodinovou výdrž na jedno nabití. V tomto směru se každopádně vylepšení dočkala rychlost samotného nabíjení. Díky použití USB-C kabelu je nabíjení o 30 % rychlejší, díky čemuž bude možné hodinky nabít z 0 % na 80 % za pouhých 45 minut. V případě nouze pak určitě oceníte, že za pouhých 8 minut získáte dostatek energie pro 8hodinové monitorování spánku.

Hodinky budou k dispozici v hliníkovém těle v zelené, modré, vesmírně šedé, červené a zlaté barvě. V případě nerezové oceli se pak jedná o šedou, zlatou a stříbrnou. Další vylepšení navíc přijdou v případě monitorování aktivit, především tedy u cyklistiky. Apple Watch Series 7 budou k dostání v průběhu podzimu.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.