Zavřít reklamu

Každý rok v červnu Apple obvykle věnuje větší míru prostoru propagaci LGBT komunity v rámci Pride Month. To obvykle znamená, že některé obchody dostanou novou výzdobu v duhových barvách a Apple začne prodávat novou kolekci vybraných produktů, které problematiku LGBT podpory akcentují. Letošek není výjimkou a Apple začal prodávat nový sportovní náramek pro Apple Watch.

K dispozici je i v české mutaci oficiálního webu Applu a podívat se na něj můžete zde. Jde o klasický provlékací sportovní řemínek pro Apple Watch v tzv. Pride Edition. Cena je stejná, jako u všech ostatních barevných variant, tedy 1 490 korun.

Kromě nového náramku je v rámci nejnovější verze watchOS k dispozici také odpovídající barevný ciferník, který výše uvedený náramek skvěle doplní.

Vybrané oficiální Apple obchody v zahraničí budou v průběhu června vyzdobeny speciální výzdobou, která bude tuto událost připomínat. Jde především o upravené stojany s produkty, různé variace barevných log společnosti Apple a mnoho dalšího, viz obrázky kolem tohoto textu. V neposlední řadě je dobré také zmínit, že na rozdíl od série produktů z řady RED nejde žádná část z prodejů na jakékoliv charitativní účely. Ze strany Applu jde jen o velmi dobře zacílenou marketingovou kampaň.

pride_band_wide (1)

Zdroj: 9to5mac, Apple

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Podporovat teplych je dnes cool a firmy si na tom robia reklamu. A specialne Apple v ktoreho cele stoji bukvica.
    Lepsi jako divci zada tepla prdel kamarada…

celý text

Čtěte více.