Zavřít reklamu

Apple dnes spustil objednávky Powerbeats Pro v dalších třech barevných variantách – slonovinová, mechová a námořnická modř. Sluchátka v nových barvách jsou dostupná také na české mutaci Apple Online Storu, kde společnost uvádí dostupnost v období mezi 30. srpnem a 3. září.

Powerbeats Pro se ve vybraných zemích začaly prodávat už během května. V průběhu července se pak jejich dostupnost rozšířila na několik desítek dalších trhů, včetně toho českého. Až doposud nicméně bylo možné sluchátka zakoupit pouze v černém provedení. Zahájení prodejů zbývajících tří barevných variant přislíbil Apple na léto, přičemž si zájemci museli nakonec počkat až do dnešního dne, navíc s očekávaným doručení na konci srpna, potažmo začátku září.

Cena nových barev je stanovena stejně jako v případě černé varianty – 6 699 Kč. To představuje cenovku o necelé dva tisíce, respektive o necelý tisíc korun více než v případě AirPods – v závislosti na zvoleném nabíjecím pouzdře. V brzké době se nové varianty PowerBeats Pro dostanou i na pulty českých autorizovaných prodejců Applu – sluchátka má už nyní v nabídce například iWant, a to za cenu jen 4 689 Kč, tedy o celé 2 tisíce levněji než Apple.

Právě se sluchátky přímo od Applu jsou PowerBeats Pro mnohdy srovnávána a často je jim přezdíváno „AirPody pro sportovce“. Ve srovnání s AirPods ale nedisponují podporou bezdrátového nabíjení, avšak na oplátku nabízí například voděodolnost, delší výdrž baterie či rychlé nabíjení. Z hlediska designu a tvaru jde o jiný koncept sluchátek.

Powerbeats Pro 6

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.