Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Fotr je lotr – trilogie

Oblíbili jste si komediální filmy ze série „Fotr je lotr“ s Benem Stillerem a Robertem DeNirem? Pak vás jistě potěší skutečnost, že na iTunes máte možnost výhodně zakoupit balíček tří titulů – jedná se o tituly Fotr je lotr (2000), Jeho fotr, to je lotr (2004) a Fotři jsou lotři (2010). Všechny tři snímky nabízejí český dabing i titulky.

Trilogii The Fockers stáhnete za 399 korun zde.

Zoolander: Kolekce 2 filmů

V roce 2001 spatřil světlo světa snímek Zoolander, ve které Ben Stiller ztvárnil hlavní roli modela Dereka Zoolandera. Film se v roce 2016 dočkal sequelu, a vy nyní máte možnost pořídit si oba snímky za zvýhodněnou cenu. Oba filmy, obsažené v balíčku, nabízí české titulky i český dabing.

Kolekci filmů Zoolander stáhnete za 179 korun zde.

Očista – kolekce 4 filmů

Když v roce 2013 spatřil světlo světa snímek Očista, asi jen málokdo čekal, jak moc se nakonec stane úspěšným. Z Očisty se v průběhu let stala populární série, kterou si nyní můžete kompletně stáhnout na iTunes. Obsahuje tituly Očista (2013), Očista: Anarchie (2014), Očista: Volební rok (2016) a První očista (2018). Snímky Očista a První očista jsou s českými titulky, u ostatních filmů najdete kromě titulků i český dabing.

Kolekci filmů ze série Očista získáte za 349 korun zde.

Trilogie Návrat do budoucnosti

Sci-Fi komedie Návrat do budoucnosti se v osmdesátých letech minulého století stala obrovským hitem, který se v letech 1989 a 1990 dočkal dvou svých pokračování. Trojice filmů o cestovateli časem Martym McFlyeovi čítá tituly Návrat do budoucnosti (1985), Návrat do budoucnosti II (1989) a Návrat do budoucnosti 3 (1990). Všechny tři snímky jsou v angličtině.

 

Trilogii Návrat do budoucnosti stáhnete za 299 korun zde.

Jak vycvičit draka – kolekce 3 filmů

Užijte si dobrodružství se statečným Škyťákem, jeho drakem Bezzubkou a dalšími oblíbenými (nejen) dračími hrdiny. V balíčku filmů najdete snímky Jak vycvičit draka (2010), Jak vycvičit draka 2 (2014) a Jak vycvičit draka 3 (2019). Druhé dva snímky můžete sledovat s českým dabingem i titulky, film Jak vycvičit draka 2010 bohužel v češtině dostupný není.

Trilogii Jak vycvičit draka pořídíte za 399 korun zde.

Témata: ,
.