Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Matt Damon: Kolekce 5 filmů

Patříte mezi fanoušky herce Matta Damona a jeho hereckých výkonů? Na službě iTunes si tento víkend můžete stáhnout balíček pěti filmů, ve kterých Damon účinkuje. Najdete zde filmy Talentovaný pan Ripley (angličtina), Opravdová kuráž (angličtina, české titulky), Dobrý Will Hunting (angličtina, čeština), Zmenšování (angličtina, čeština, české titulky) a Rounders (angličtina).

Kolekci filmů s Mattem Damonem pořídíte za 349 korun zde.

Jack Reacher: Kolekce 2 filmů

Milovníkům akce a příznivcům bývalého vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera je určena kolekce dvou filmů, ve kterých titulní roli zmíněného hrdiny ztvárnil herec Tom Cruise. Jedná se o filmy Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Film Jack Reacher je s českými titulky, u snímku Jack Reacher: Nevracej se najdete kromě titulků také český dabing.

Dvojici filmů o Jacku Reacherovi pořídíte za 149 korun zde.

Jurský park: Kolekce 5 filmů

Patříte také mezi ty, kteří – ať už kdysi v devadesátých letech minulého století, nebo třeba v nedávné minulosti – propadli kouzlu dobrodružných filmů o dinosaurech? Nyní je díky iTunes můžete mít všechny pohromadě. Balíček pěti filmů řady Jurský park obsahuje tituly Jurský park (1993), Ztracený svět: Jurský park (1997), Jurský park III (2001), Jurský svět (2015), Jurský svět: Zánik říše (2018). U všech filmů v této kolekci je k dispozici český dabing a/nebo titulky.

Kolekci filmů ze série Jurský park pořídíte za 499 korun zde.

Zombieland + Zombieland: Rána jistoty

Snímek Zombieland s Woody Harrelsonem a Jessem Esienbergem slavil v době svého vydání u diváků poměrně velký úspěch, a o něco později se dočkal pokračování v podobě filmu Zombieland: Rána jistoty. Oba filmy si nyní můžete pořídit v rámci výhodnějšího balíčku na iTunes. Tituly Zombieland i Zombieland: Rána jistoty jsou k dispozici v angličtině.

Dvojicí snímků Zombieland pořídíte za 329 korun zde.

Dannyho parťáci – Kolekce 4 filmů

Máte rádi chytré a zábavné filmy ze série Dannyho parťáci? Pak vás na iTunes jistě potěší kolekce, která obsahuje filmy Dannyho parťáci, Dannyho parťáci 2, Dannyho parťáci 3 a Debbie a její parťačky. Filmy Dannyho parťáci a Debbie a její parťačky nabízejí český dabing i titulky, u ostatních filmů je anglické znění.

Kolekci snímků ze série Dannyho parťáci pořídíte za 899 korun zde.

.