Zavřít reklamu
iWant

Belkin představil první USB-C/Lightning kabel a spoustu dalšího zajímavého příslušenství pro iPhony

iWant

Belkin představil řadu nového příslušenství, které veřejnosti ukáže už na veletrhu CES, jež odstartuje zítra. Oblíbený výrobce doplňků pro iPhone se chystá předvést nové kabely, nabíječky, powerbanky a další příslušenství.

Nabíječky

V letošní nabídce firmy Belkin se objeví USB-C nabíječka, a to v klasickém domácím provedení, tak i ve variantě do auta. USB-C nabíječky jsou vhodné nejenom pro nejnovější iPad Pro, ale také pro MacBooky a iPhony. Podle Belkinu budou tyto nabíječky kompatibilní se všemi zařízeními s podporou technologie QuickCharge a Power Delivery. Ceny nabíječek se budou v přepočtu pohybovat mezi 870 a 1000 korunami a jejich prodej bude spuštěn na jaře na oficiálním webu společnosti.

Powerbanka

Na letošním CES si svou premiéru odehraje i nová Boost Charge Power Bank USB-C 20K. Jak název napovídá, jedná se o powerbanku s kapacitou 20 tisíc mAh a podporou rychlonabíjení jedenáctipalcového i 12,9-palcového iPadu Pro. Součástí nabíječky bude i USB-C kabel. Boost Charge Power Bank ale zvládne prostřednictvím USB-C to Lightning kabelu schopná nabít i iPhone. Podle Belkinu bude nová powerbanka podporovat většinu zařízení s USB-C konektivitou včetně MacBooku nebo Nintendo Switch.

Lightning sluchátka

Poslední novinkou z dílny Belkinu, která se na CES 2019 představí, jsou sluchátka Rockstar Lightning, která jistě uvítají majitelé novějších iPhonů bez klasického sluchátkového jacku. Sluchátka jsou opatřena silikonovými koncovkami, odolnými vůči potu i vodě. Belkin podle svých slov kladl při navrhování sluchátek důraz na pohodlí i na kvalitu výkonu, záležet si dal i na odolnosti kabelu. Sluchátka si zájemci budou moci zakoupit letos v létě, v plánu je i vydání sluchátek s USB-C konektorem.

Kabely

Mezi novinkami, které Belkin na CES 2019 představí, jsou i kabely nové řady Boost Charge ve třech různých délkách. Součástí všech kabelů bude kožené poutko pro lepší uložení, které zároveň slouží jako prevence zamotání kabelu. Kabely řady Boost Charge vydává Belkin v novém, zajímavě vzorovaném designu v černé a bílé barvě.

Cena kabelů se v přepočtu má pohybovat mezi 560 a 780 korunami, k dostání budou prostřednictvím online obchodu firmy Belkin od letošního jara. Za povšimnutí stojí varibilita v konektivitě kabelů: v nabídce bude varianta USB-A to Lightning, USB-A to USB-C a USB-C to Lightning. Belkin se tak stává jedním z prvních výrobců třetích stran, nabízejících USB-C to Lightning kabely.

Zdroj: Belkin