Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud hledáte MS Office či Windows za bezkonkurenčně nejlepší ceny, pak by vám rozhodně neměla uniknout nabídka e-shopu Godeal24. Godeal24 navíc pořádá akci Black Friday & Cyber Week, díky které si na tyto produkty můžete přijít ještě o něco levněji. Permanentní verze Office 2021 Pro vás tak vyjde na pouhých 24,25 €, čímž můžete zvýšit svou produktivitu a znatelně tak posunout své studium i práci. Pokud navíc pořídíte hned několik licencí, výsledná cena se vám ještě o to sníží. Například balíček Office 2021 Pro 5 PCs vás vyjde na 13,05 €/PC! Díky tomu můžete ušetřit až přes 90 % ve srovnání s původní cenou, která činí 439,99 $. Nízkých cen se ale vůbec nemusíte obávat. Godeal24 totiž garantuje jejich bezchybnou funkčnost, díky čemuž už jen stačí použít aktivační klíč a následně si můžete užít 100% bezpečný a originální software.

Godeal24

Nejnižší ceny roku! Originální Office 2021 již od 13,05 €

Časově omezená nabídka: Originální Windows 10 Pro od 5,62 €

MS Office pro Mac

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Prohlédněte si další zlevněné licence Windows zde

Další nástroje pro PC za nejlepší ceny

Prohlédněte si další zlevněné nástroje zde

Business Wholesale: Windows a MS Office

Jak zaplatit

Pojďme si ještě posvítit na to, jakým způsobem lze vlastně zaplatit. Jakmile vyberete licence, o které máte zájem, stačí přejít k pokladně (Checkout). Zde můžete pokračovat jako host (guest), nebo si vytvořit přímo účet. V následujícím kroku stačí vyplnit nutné informace a jako platební bránu vybrat CWALLETCO, což se následně musí ještě potvrdit tlačítkem Place Order. Poté se přesunete k výběru platební metody. Proto klikněte na Choose payment methods a zde si vyberte například PayPal. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Jak vypadá celý postup si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

O spolehlivosti Godeal24 jasně hovoří jeho online reputace. Obchod se totiž těší řadě pozitivních recenzí na nezávislém portálu TrustPilot, kde získal ohodnocení jako „excelentní a skvělý“ hned v 98 % ze všech recenzí. Tomu ostatně může vděčit celkové kvalitě, neuvěřitelně rozsáhlé nabídce originálních produktů s až 90% slevami a instantnímu digitálnímu doručení prostřednictvím e-mailu. Ihned po zaplacení tedy na nic nečekáte – aktivační klíč totiž obdržíte okamžitě.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je už navždy dostupná všem zákazníkům. Ať už tedy řešíte jakýkoliv problém, nebo potřebujete poradit, můžete se zeptat přímo expertů.

Kontaktuje Godeal24: service@godeal24.com

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.