Zavřít reklamu

Tento pátek, 23. listopadu, se mohou i čeští zákazníci těšit na slevy v rámci amerického svátku Black Friday (Černý pátek). Apple již na den zvýhodněných nákupů upozornil v Apple Online Store.

Dnes se objevila na oficiálním webu firmy Apple pro Českou republiku stránka, která přímo láká ke koupi dárků, které budou ve slevě. Ústředním motivem je iPad 4, nová sluchátka EarPods a SmartCover pro velký iPad v zelené barvě.

Bonusy, které nabízí Průvodce výběrem dárků, jsou zajímavé – od bezplatného doručení, gravírování osobního vzkazu nebo skvělé stylové zabalení. Pokud si nejste jisti, co vybrat, můžete vše konzultovat s odborníkem na dárky. Pokud jde o bezplatné doručení, to bude opravdu zdarma až při objednávce nad 2950 korun.

Apple má navíc na svých stránkách rozřazeny dárky podle typů. Ty, které se hodí k iPadu, iPhonu, nebo Macu. Zde najdete příslušenství od dotykových per, přes obaly a kryty na hardware Apple, až po audio bezdrátovou soupravu. Stačí si jen vybrat.

Slevy na hardware se zatím neobjevily. Přesto se minulý rok slevy týkaly i hardwaru, dokonce byly zlevněny některý typy Maců. Že by letos byla sleva na iPad?

.