Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Dvoutýdenní slevové šílenství v podobě jarního Black Friday je na Alze téměř u konce. Tento velký výprodej totiž skonči už dnes – tedy 16. května 2021 a to konkrétně půlnocí. Pokud jste tedy ještě slev nevyužili, je nejvyšší čas to napravit.

Do nynějšího Black Friday se toho dostalo opravdu mnoho. Ať už hledáte chytré telefony, smartwatch, televize, nebo třeba hry pro herní konzole či počítače, přijdete si bez problému na své. Velké slevy padly též na bílou elektroniku a samozřejmě i příslušenství. Nemalou část letos navíc tvoří i Apple produkty a to jak iPhony, HomePody mini či Apple Watch, tak příslušenství. Nabídka je však samozřejmě široká a zahrnuje daleko větší množství produktů, které si zaslouží vaši pozornost, jelikož vám dokáží ušetřit díky sníženým cenám nemalé peníze.

Jak už bylo zmíněno výše, podzimní Black Friday na Alze skončí úderem dnešní půlnoci a těžko říci, kdy se bude v podobném rozsahu opakovat. Pokud jste tedy doposud váhali nad koupí nějakého produktu, hoďte navážky za hlavu. Čas na vyčkávání se vám totiž strmě krátí. Totéž navíc platí i o skladových zásobách, které u mnohých produktů mizí skoro až neuvěřitelnou rychlostí.

Kompletní nabídku Black Friday na Alze naleznete zde

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více