Zavřít reklamu

Černý pátek není jen o spotřební elektronice. Ve slevách můžete sehnat i užitečný software a samozřejmě také ty největší herní pecky. Je to i z toho důvodu, že hned v pondělí 29. listopadu je Cyber Monday, do kterého Black Friday volně přechází. 

Adobe Creative Cloud 

Adobe Creative Cloud je sada aplikací a služeb, která předplatitelům umožňuje přístup ke kolekci softwaru používaného pro grafický design, úpravy videa, vývoj webových aplikací, fotografování, spolu se sadou mobilních aplikací a také některými volitelnými cloudovými službami. Pro běžné uživatele je zde přítomna 40% sleva, pro učitele a studenty až 70%. První tak budou platit 30 dolarů měsíčně, druzí 16 dolarů měsíčně. Akce končí na černý pátek a je platná po první rok předplatného.

Affinity 

Pokud vám produkty Adobe nevyhovují, můžete sáhnout po alternativě v podobě Affinity. Tento software je vyladěn tak, aby využíval výhod vlastních procesorů Apple řady M, přičemž aktuálně nabízí 30% slevu na veškerý software a doplňky Affinity. Ceny začínají na 300 Kč. 

Calmio

Pokud rádi meditujete, Calmio vám zřejmě nemusíme sáhodlouze představovat. Jedná se totiž o první českou meditační aplikaci, která obsahuje velké množství meditací zaměřených na různé problémy a potřeby počínaje nespavostí, přes úzkost a depresi, konče posílením psychiky či odbouráním stresu.  Meditovat vás naučí příjemný hlas, díky čemuž vám bude stačit de facto jen pohodlně se usadit a naslouchat jeho instrukcím. Výsledky meditování by se měly dostavit relativně rychle a to klidně i po pouhých pěti minutách meditace denně. Roční předplatné Calmia stojí standardně 1490 kč. Díky Black Friday jej však můžete až do 24. prosince sehnat se 25% slevou, tedy jen za 1111 Kč na eshopu. 

619e58b7410642f3a56b85e0_ilu01@2x-p-500

Parallels Desktop pro Mac 

Všichni stávající nebo noví zákazníci mohou získat 20% slevu na všechny edice Parallels Desktop pro Mac. Kromě toho bude každé zakoupené předplatné zahrnovat Parallels Toolbox pro Mac a Windows, který obsahuje více než 40 každodenně používaných nástrojů. Nabídka končí až 1. prosince a můžete ji podstoupit na stánkách Parallels. 

Steam 

Herní platforma Steam nemůže zůstat při slevovém šílenství pozadu, a proto nabízí obrovské množství titulů v různých slevách, které dosahují až 85 %. Mezi takové tituly patří např. Deus Ex: Mankind Divided, nebo Sleeping Dogs: Definitive Edition. Se 75% slevou seženete např. Stellaris. Všechny tyto tituly si samozřejmě zahrajete i na Macu. Nabídku můžete procházet zde.

Xbox 

Černý pátek samozřejmě pronikl i k Microsoftu, proto v jeho obchodě pro konzoli Xbox najdete skutečné množství slev na ty největší herní pecky. Jedná se např. o tituly Far Cry 6, který je za 1 364 Kč namísto 1 949 Kč, FIFA 22, na které ušetříte 760 Kč, nebo Forza Horizon 4, kterou můžete mít jen za 577 Kč. Kompletní nabídku najdete na stránkách Xbox.com. 

Playstation 

Stejnou nabídkou, jaká je přítomna na Xbox, oplývá i Playstation Store. Ve slevě tak seženete nejen FIFU 22 pro PS4 ale i PS5, FarCry 6, Back 4 Blood, NBA 2K22, Ghost od Tsishnima atd. Slevy se pohybují od 25 po 60 % podle zvoleného titulu. Kupovat můžete na stránkách storu.

Google Stadia 

V rámci černého pátku na Stadii můžete získat třeba hit Cyberpunk 2077 za 799,50 Kč, Doom Eternal Deluxe Edition za 650 Kč, HITMAN 3 za 720 Kč atd. Platforma však nabízí slevy i v rámci svého předplatného kdy zde můžete mít např. DIRT 5 za 0 Kč. Zdarma je k dispozici i Sains Row IV nebo Kemono Heroes. Nabídku můžete procházet zde. 

.