Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry pro iOS

Ruler On Screen
Asi jako každému už se vám někdy stalo, že jste potřebovali pravítko, ale žádné jste v tu pravou chvíli neměli při ruce. To už se vám s touto aplikací nestane. Ruler On Screen je vaše osobní pravítko přímo ve vašem zařízení. Nabízí neomezenou délku a snadno se používá.

[appbox appstore id1159176045 oldprice=“29,00 Kč“]

SnapFun Pro
Pokud hledáte zábavnou aplikaci pro úpravu fotek, SnapFun Pro by ve vašem výběru určitě neměla chybět. Ukažte světu vaši tvořivost prostřednictvím magicky vypadajících koláží. Udělejte ze svých přátel příšerky, zvířata nebo třeba superhrdiny. Aplikace se navíc pravidelně aktualizuje a vy si můžete užít její obsah.

[appbox appstore id1098474749 oldprice=“29,00 Kč“]

Weather Radar & Alerts
Dejte sbohem zkaženým výletům a piknikům, ze kterých jste domů dorazili jako mokré myši. S radarem Weather Radar & Alerts se vám to už nestane. Všechny deště a nepříjemné bouře uvidíte živě na vašem zařízení. Aplikace nyní dokáže určit i index kvality ovzduší.

[appbox appstore id649264704 oldprice=“29,00 Kč“]

Aplikace a hry pro macOS

Denied
Denied pracuje s aplikacemi Spotify a Apple Music, kde vidí, co nejčastěji posloucháte a automaticky přeskakuje ty skladby, které se vám nelíbí. Skladby mohou být přeskočeny na základě interpreta, názvu, alba, nebo pokud jste je slyšeli dříve v posledních několika hodinách. Vychutnejte si oblíbenou hudbu bez přeskakování.

[appbox appstore id909257784 oldprice=“89,00 Kč“]

The Sims™ 2: Příběhy Mazlíčků
I vaši simíci milují mazlíčky a přesně o nich tento zábavný simulátor života je. Vytvořte si svého vlastního mazlíčka. Je na vás, zda si vyberete čistokrevné plemeno či si vytvoříte vlastní mix. Příběhy Mazlíčků vám to umožní. Dokončete zajímavou kampaň nebo si vytvořte svůj vlastní příběh.

[appbox appstore id1048232498 oldprice=“599,00 Kč“]

Call of Duty 2
Co takhle si zahrát tu nejlepší first person střílečku, která kdy vznikla. Staňte se i vy součástí druhé světové války a vyzkoušejte titul, který definoval žánr filmových stříleček z první osoby. Hra je rozdělena na tři části, počínající útokem německých vojáků na Sovětský svaz a končící dobýváním Třetí říše.

[appbox steam 2630 oldprice=19,99€ ]

.