Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nyní v červenci populární internetový obchod Godeal24 odstartoval pořádnou nálož slev, díky které si můžete pořídit licenci na Windows či Microsoft Office za bezkonkurenční ceny. Pokud tedy chcete například upgradovat systém vašeho počítače, určitě nepromeškejte současnou nabídku a získejte Windows 10 za pouhých 7,99 €. Ačkoliv byl již představen nástupce s označením Windows 11, tak i přesto je Windows 10 nejpoužívanějším operačním systémem. Hlavní výhodou pak je, že z něj zdarma budete moci přejít na zmiňovanou „jedenáctku.“

Pojďme si tedy společně projít všechny produkty, které jsou k dostání se slevou:

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz - Apple magazín

Windows 10 za 7,99 €

Obchod Godeal24 nabízí speciální slevy na produkty od Microsoftu. Pokud tedy aktualizuejte váš počítač, můžete si přijít na tento operační systém za pouhých 7,99 €, a to aniž byste museli použít slevový kód. Aby toho nebylo málo, tak obchod nabízí řadu dalších programů za zvýhodněnou cenu.

Sleva 45 % na Windows s kódem SGO45

Co když ale potřebujete něco jiného? V takovém případě si můžete užít 45% slevu, kterou získáte zadáním kódu ve znění SGO45. Nezapomeňte proto v košíku kupón uplatnit. Po jeho zadání se cena automaticky sníží.

EXTRA sleva 60 % na balíčky s kódem SGO60

Jestliže ale potřebujete hned několik produktů najednou, nezoufejte. Přesně pro tyto případy má obchod Godeal24 k dispozici skvělé balíčky, které si nyní pořídíte s neuvěřitelnou 60% slevou.

Nové produkty v akci

Nakupování na Godeal24 je nesmírně jednoduché. Ihned po zaplacení vaší objednávky obdržíte licenční klíče prostřednictvím vašeho e-mailu, aniž byste na ně museli dlouze čekat. Pokud byste navíc měli jakékoliv dotazy, stačí se obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu zasláním e-mailu na adresu service@godeal24.com.

Nenechte si proto současnou nálož slev utéct a nakupte licence za bezkonkurenčně nejlepší ceny na Godeal24. Mějte také na paměti, že po produktech je obrovská poptávka. S nákupem byste tedy neměli otálet, aby na vás vůbec zůstalo. Tak na co ještě čekáte?


Magazín Jablíčkář nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více