Zavřít reklamu

[SLEVOVÝ KÓD] V dnešní době nabíjíme dennodenně velké množství věcí od telefonů, přes chytré hodinky, powerbanky či notebooky až třeba po elektromobily. Čas od času se však můžete dostat do situace, kdy potřebujete nabít několik věcí naráz, ale nemáte k dispozici dostatek elektrických zásuvek. Přesně tento problém se ale dá naštěstí elegantně vyřešit a to pomocí trojité nabíječky AlzaPower T3C Triple Charge, která nabízí dva USB-A a jeden USB-C port. Právě tu můžete nyní získat díky slevovému kódu PROMO19APCZ o 150 Kč levněji v případě České republiky a díky kódu PROMO19APSK o 6 € levněji v případě Slovenska.

Nabíječka AlzaPower T3C Triple Charge se může pochlubit jak velmi kvalitním zpracováním, tak parádním 27W výkonem či čtyřstupňovou ochranou 4Safe, díky které se nemusíte obávat zkratu, přetížení, přetížení a ani přehřátí. Jak už jsem psal v úvodním odstavci, nabíječka disponuje dohromady třemi porty- dvěma USB-A a jedním USB-C. Poslední jmenovaný se chlubí nabíjecím proudem 3 A, díky čemuž svůj iPhone s podporou rychlonabíjení nabijete skutečně velmi rychle. Milovníky ekologie pak potěší ekologické balení, ve kterém Alza nabíječky rozesílá. 

Běžná cena nabíječky je 549 korun pro Česko a 21,90 € pro Slovensko. Díky slevovým kódům uvedeným výše však nabíječky můžete získat o 150 korun, respektive 6 € levněji. Kód lze navíc využít jak pro černou, tak i bílou variantu. Ale pozor, využít jej lze jen 20x, s nákupem tak raději neotálejte. Kompletní podmínky akce naleznete pro Česko zde a pro Slovensko zde.

kosik-slevovy-kod
.