Zavřít reklamu

Možná vás to překvapí, ale již nyní se najdou čeští uživatelé, které iPhone 4 nejen viděli, ale dokonce ho i denně používají – je totiž v jejich vlastnictví. Pokud se chcete podívat, jak vypadají fotografie vyfocené novým iPhone 4, nebo v jaké kvalitě nahrává iPhone 4 video, tak se mrkněte do našeho článku!

Přezdívka tohoto šťastného uživatele je Swenak a iPhone 4 měl možnost již několikrát vyzkoušet. Zaprvé se podíváme na několik důkazů, že se opravdu jedná o iPhone 4.

Swenak se podělil i o své dojmy z iPhone 4. Oceňuje celkové provedení iPhone 4, perfektně se drží, prsty nekloužou, v ruce je příjemný a samozřejmě ani nevrzne při pokusu ho „zkroutit“. iPhone 4 je velice rychlý (čemuž určitě pomáhá i 512 MB RAM).

Problém by mohl nastat u plastového rámečku kolem skla, kde se pravděpodobně budou hromadit drobné šrámy a oděrky, ale na druhou stranu je zas sklo lépe chráněné, pokud ho budete mít položený sklem na stole. Překvapivě rychlá byla GPS, která se chytla skoro okamžitě. V kapse působí mnohem lépe než předchozí modely, protože je opravdu výrazně tenčí.

ImageShack přestal zobrazovat fotky z iPhone 4 na serveru Jablíčkář.cz a tak vás poprosím o využití následujících linků pro zobrazení fotky:

http://bit.ly/alvAlz

http://bit.ly/bJdACd

http://bit.ly/bboIjv

http://bit.ly/b15Nwl

http://bit.ly/aqHoyH

Co se baterie týče, tak po hodině hraní her, surfování, Youtube a Google Maps klesla baterie o 10%, což značí daleko lepší výdrž na baterii. Ačkoli je autor anti Mac OS a iOS, tak nový iPhone 4 ho překvapil a fakt se mu líbí.

A na závěr přikládám video nahrané v novém iPhone 4 – odkaz na iPhone 4 video

Vimeo

Youtube

.