Zavřít reklamu

Jaro je tu a cyklisté šílí, tedy pomalu a zlehka alespoň začínají. Takže pokud se mezi ně řadíte i vy, stačí oprášit své bicykly a vydat se s nimi na projížďku. No jo, ale kam vyjet z té betonové džungle velkoměsta? Pokud nevíte, tyto cyklonavigace na iPhone vám poradí. 

Šlappeto 

Aplikace Šlappeto chce být vaší komplexní cyklistickou aplikací a zároveň parťákem pro výlety, projížďky nebo samozřejmě také tréninky na kole po celé České republice. Umí plánovat, navigovat, měřit, motivovat, odměňovat a také bavit. Navíc zcela zdarma. Plánování pak samozřejmě probíhá i podle typu vašeho kola, umí předložit i okruhy a to podle jejich délky, atraktivnosti atd.

Stažení v App Store

Cyclers 

Tvůrci aplikace Cyclers o ní říkají, že je to nejchytřejší cyklonavigace s neúplnějšími cyklomapami s unikátními odznaky a odměnami. K tomu poskytuje záznam jízd a množství vyčerpávajících statistik. Najdete zde také upozornění na uzavírky a omezení, krátkodobé předpovědi počasí a dozvíte se o cyklistických akcích a novinkách. Funguje po celé ČR, Slovensku a Německu.

Stažení v App Store

Outdooractive: Turisté/Cyklisté 

Cílem autorského týmu s německými kořeny je inspirovat a motivovat uživatele k tomu, aby se vydali do přírody, byli aktivní a poznávali krásy naší planety. Díky aplikaci tak najdete a naplánujete své cyklovýlety po celém světě jen na pár kliknutí. Přítomna je obsáhlá databáze tras, jejich plánovač, navigace s hlasovým výstupem, sdílení polohy v reálném čase a samozřejmě i výzvy.

Stažení v App Store

Bikemap: Cyklomapa a navigace 

V Bikemap na vás čeká přes 9 milionů tras rozesetých po celém světě. Vyjma jejich plánování a trackování je zde přítomna i hlasová navigace a možnost pomáhat i ostatním cyklistům tím, že můžete v aplikaci hlásit mimořádnosti, jako jsou překážky a různá nebezpečí. Pokud pak chcete cestovat off-line, stačí si mapy stáhnout do zařízení. Na výběr je i více stylů map nebo tmavý režim.

Stažení v App Store

Relive: běh, kolo, chůze & víc 

Aplikace Relive je jiná zejména proto, že obsahuje mikrosociální síť. Díky ní se můžete podívat, kde jezdí vaši přátelé používající titul, nebo zde můžete své úspěchy sdílet samozřejmě i vy. K tomu zde můžete vytvořit skutečně poutavá 3D videa svých aktivit, ze kterých můžete dělat i příběhy. Aplikace také umí přidávat k nejen cyklistickým aktivitám i fotky, videa a další poznámky.

Stažení v App Store

.