Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ať už potřebujete Excel pro analýzu dat, Teams pro práci z domova, nebo třeba PowerPoint pro tvorbu prezentací, pak vás jistě dokáže podržet kancelářský balíček Microsoft Office, který je bezesporu nejoblíbenější, avšak běžně stojí 439,99 dolarů. Právě proto se dnes podíváme na zajímavou akci obchodu Godeal24, která vám ke koupi jednoho produktu přibalí další zcela zdarma! Přijít si můžete na originální Microsoft Office 2021 Professional za pouhopouhých 31,99 €, k čemuž navíc dostanete Windows 10/Windows 11 zcela ZDARMA.

Office 2021 je aktuální verzí kancelářského balíčku od Microsoftu, který je momentálně nejrozšířenější po celém světě. Office 2021 je navíc rychlejší a dokáže parádně potěšit. Nyní navíc Godeal24 nabízí ty nejlepší ceny a skvělé zvýhodněné balíčky, které si můžete pořídit v rámci akce Mother’s day BOGO sale! K nákupu kancelářského balíčku MS Office totiž dostanete Windows 10/Windows 11 zcela zdarma, díky čemuž nezískáte jen balíček, ale také operační systém. A to za zcela bezkonkurenční cenu. Godeal24 se primárně specializuje na prodej takzvaných OEM licencí, které jsou 100% funkční a ověřené. Obchod díky tomu zná „historii“ každé licence, kterou má ve své nabídce, díky čemuž dokáže garantovat jejich funkčnost a bezpečnost. Zároveň se vše posílá digitálně, díky čemuž se lidé nemusí obtěžovat s čekáním na balík, placením dopravy a podobně.

220429-720p-gd24-€

Limitovaná nabídka aneb kupte jeden, získejte další zdarma!

Sleva 50 % na Windows s kódem: SGO50

Sleva 62 % na další software od Microsoftu! Slevový kód: SGO62

Godeal24 se navíc mimo prodeje licencí na Windows a Office zaměřuje i na užitečné nástroje pro počítač, mezi které se řadí například Ashampoo PDF Pro 3, MacBooSter 8 Lifetime Subscription for Mac, programy z dílny IObit a další.

220429-720p-gd24+€

Další nástroje pro váš počítač za bezkonkurenční ceny

Prohlédněte si nabídku nástrojů zde

Godeal24 za roky svého působení vyšperkoval své služby k dokonalosti. Aby toho nebylo málo, tak zároveň disponuje skvělou technickou podporou, která dokáže lidem pomoci před i po koupi a slouží nejen pro řešení problémů, ale také pro cenné rady. Dokáže vám například doporučit, kterou verzi Windows byste si měli pořídit. Kombinace vysoce kvalitního softwaru, nízkých cen a profesionální zákaznické podpory obchodu vykouzlila ohodnocení v 4,9 hvězdiček a 98% míry spokojení na srovnávacím portálu TrustPilot. Jedná se o nezávislou platformu, na které lidé hodnotí obchody, služby a další na základě vlastních zkušeností. Kontaktní e-mail: service@godeal24.com.

.