Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft již oficiálně oznámil ukončení oficiální podpory pro Office 2013. Podpora skončí 11. dubna 2023 – posléze již uživatelé neobdrží žádné další bezpečnostní aktualizace. Zkrátka a jednoduše, Microsoft nadále nebude software udržovat, kvůli čemuž mohou jeho uživatelé následně čelit nejrůznějším problémům. Uživatelé Office 2013 si nyní mohou vybrat ze dvou variant, respektive přejít na Microsoft 365, nebo sáhnout po kancelářském balíčku Office 2021. Zásadní rozdíl spočívá v tom, že za Microsoft 365 musíte platit neustále předplatné, zatímco Office 2021 je k dostání doživotně po jednorázové platbě. Jenže v tom je i zásadní problém. Oficiální částka je totiž přespříliš vysoká. Nejlepší volbou pro nákup Windows a Office aktivačních klíčů je jednoznačně Godeal24 – online prodejce digitálních licencí. Obchod se dokonce pyšní dvěma tisíci recenzemi, z nichž si vysloužil ohodnocení „excelentní“ na srovnávacím portálu TrustPilot. Za to vděčí primárně benefitům, které svým zákazníkům nabízí – ti totiž objednanou licenci obdrží prakticky okamžitě prostřednictvím e-mailu, a navíc mají po ruce nepřetržitou 24/7 technickou podporu, stejně tak i garanci vrácení peněz.

220905-720p-gd24--€

Nyní obchod přichází se skvělou akcí Godeal24 Autumn Sale neboli s podzimním výprodejem, ve kterém pořídíte Office 2021 jen za 25,61 €. Pokud ale licencí potřebujete více, například pro více počítačů, nebo je kupujete spolu s přáteli či rodinou, pak vám nesmí uniknout poměrně zajímavá nabídka. Při nákupu balíčku pěti klíčů (pro 5 PC) vás totiž jedna licence vyjde na pouhopouhých 13,52 €! Takovýchto možností je navíc hned několik! Pojďme si proto shrnout ty nejlepší nabídky dostupné v rámci současné akce.

Nejlepší nabídky! Microsoft Office 2021 již od 13,52 €

Pokud si plánujete pořídit nový počítač, nebo jen chcete aktualizovat váš stávající setup, pak se neobejdete bez kvalitního operačního systému. Naštěstí v rámci Godeal24 Autumn Sale si můžete přijít na originální Windows 10 za pouhých 7,42 €. Aby toho nebylo málo, Microsoft uživatelům Windows 10 stále nabízí možnost bezplatné aktualizace na Windows 11, díky čemuž si můžete přijít na to, co vám sedí nejlépe. Když navíc koupíte aktivačních klíčů více, výsledná cena se bude postupně snižovat. Díky tomu je Windows 10 Pro k dostání již od 6,14 € za klíč!

Originální Windows 10 Pro již od 6,14 €

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Samozřejmě různí uživatelé mohou mít odlišné potřeby, a přesně proto jsou k dostání i odlišné verze operačního systému Windows. Mimo celkově rozšířeného a oblíbeného Windows 10 Pro si proto můžete přijít i na Windows 10 Enterprise, Windows Server a řadu dalších.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem s rozsáhlou nabídkou 100% funkčních a legálních digitálních licencí. Díky tomu si můžete přijít na stejný software, akorát s více než 80% slevou! A i přesto získat plně legální a oficiální software. K dostání je navíc mimo Windows a Office také řada praktických počítačových a mobilních nástrojů, jako IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a další.

Další nástroje za skvělé ceny!

Než abyste pořizovali aktivační klíče na e-shopu Microsoftu, Godeal24 nabízí perfektní příležitost, díky které si můžete bezpečně přijít na plně legální software za podstatně nižší ceny! Na nákupu digitálních licencí z tohoto obchodu můžete ušetřit až 90 % ve srovnání s běžnými cenami. Online obchod nabízí rozsáhlou nabídku softwaru za nejlepší ceny. Přijít si tak můžete na software IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a řadu dalších – s již zmiňovanou až 90% slevou! Licence jsou 100% funkční a originální. Godeal24 zároveň zná historii každé licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnost a funkčnost. Ostatně proto jsou prodávané licence takzvaně doživotní, a to bez jakýchkoliv omezení.

Godeal24 svým zákazníkům poskytuje nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu a doživotní služby. V takovém případě se jednoduše stačí obrátit přímo na prodejce! Kontaktní e-mail na Godeal24: service@godeal24.com

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.