Zavřít reklamu

Diskuze k článku

  Dobrý den, jak jste docílil (automatické) opravy textu, viz „Ke snížení bych si dal….“ / „Ke snidani bych si dal….“? Děkuju za odpověď.

  Nějak se mi nezdá, že by se dicktation, resp. jeho servery učily z předchozích nezdarů. Když započítám čas oprav, je rychlejší si text celý napsat, než diktovat a opravovat. Několikerým čtením téhož textu se dosáhne pokaždé jiných výsledků a nedá se říci, že by konvertovaly ke správnosti.

  Já dnes od rána aplikaci zkouším. Mě funguje dost obstojně. Dokonce jsem zkoušel diktovat kus obchodní smlouvy – jen pár malých drobností, jinak bylo vše OK. Zkusil jsem nadiktovat pracovní dopis a přeposlat mailem. V počítači Word opravil „překlepy“. Pro mě nadšení.

  Funguje velice dobře. Podle mého zjištění je důležité kam do telefonu mluvit. Doporučuji do horní části – je to divné, ale je v tom velký rozdíl (alespoň co jsem zjistil).

  netušíte prosím, jestli v cydii neexistuje utilitka pro zadávání textu přímo do cíle?

  Př. otevřený email, dám odpověď, poklepu na místo kde chci nadiktovat text, objeví se třeba lišta s možností výběru, kopírování atd., je tam i dragon, kliknu, přepnu se do aplikace, nadiktuji a po zkopírování textu do schránky se ten objeví automaticky na určeném místě v mailu. Takto by to mohlo fungovat v podstatě všude, kde lze vložit text pomocí Paste.

  No mě tato aplikace moc nenadchla, moc mi nerozumí a beztak toho pro mě moc neudělá narozdíl od Siri. Siri v CZ by byla super, ale pro mě opět jen za předpokladu, že bude rozumět dvěma jazykům současně. Teď aktuálně jsem spokojenější se Siri a to je nutno poznamenat, že když vyšla Siri v japonštině tak mi rozuměla japonsky mnohem lépe než Dragon Česky…

celý text

Čtěte více