Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Extrémní slevy při příležitosti akce Black Friday na iPouzdro.cz pokračují! Nabídku nyní doplnila řada dalších skvělých produktů, které jsou k dostání za zlomek jejich původní ceny. Přijít si tak můžete na příslušenství všeho druhu. Pojďme se proto společně zaměřit na nově zlevněné nabídky. Rozhodně to stojí za to!

Hoco Y1 Pro

Uvažujete nad koupí chytrých hodinek, ale nechcete utrácet několik tisíc za Apple Watch? Pokud ano, pak pro vás máme perfektní tip! V rámci současné akce Black Friday na iPouzdro.cz si totiž můžete přijít na chytré hodinky Hoco Y1 Pro, které jsou k dostání s 38% slevou jen za 1624 Kč 999 Kč. Tento produkt vás na první pohled překvapí svým povedeným designem, u něhož Hoco vychází z podoby jablečných hodinek. Model si stejně tak poradí s měřením fyzické aktivity, srdečního tepu či spánku, nebo se zobrazováním příchozích notifikací. V poměru cena/výkon jde o perfektní chytré hodinky, které mají rozhodně co nabídnout.

Hoco Y1 Pro zakoupíte zde

Tigernu T-B3105

Kvalitní batoh je naprostým základem výbavy. Obzvláště pokud svůj Mac často přenášíte a chcete jej mít v bezpečí. V takovém případě se jako perfektní řešení jeví kvalitní městský batoh Tigernu T-B3105. Ten nabízí dostatek prostoru s celkovým objemem 19 litrů, přičemž mu nechybí ani vyhrazený prostor pro až 15,6″ laptop. Obrovským plusem je také materiál. Batoh je vyroben z nepromokavého nylonu, díky čemuž se nezalekne ani deště. To vše pak skvěle doplňuje možnost uzamčení TSA zámkem, skrytá kapsa, měkké polstrování či kvalitní zipy. Tento produkt nyní pořídíte za bezkonkurenčně nejnižší cenu! Díky 35% slevě je k dostání za pouhých 924 Kč 599 Kč.

Tigernu T-B3105 zakoupíte zde

Hofi Cam Pro+ (iPhone 13 mini)

Tvrzené sklo je skvělým doplňkem pro iPhone, který zajišťuje jeho zvýšenou odolnost a brání případnému poškození. Většinou stačí chvíle nepozornosti a například vinou pádu může dojít k nejhoršímu. Jenže zatímco u displejů jsou tvrzená skla zcela normální, poměrně často se už ale zapomíná na zadní fotomodul. Možnosti fotoaparátů šly v posledních letech raketovým tempem kupředu, a právě proto bychom na ně rozhodně neměli zapomínat. V rámci Black Friday naštěstí pořídíte vysoce kvalitní tvrzené sklo Hofi Cam Pro+, které chrání zadní modul iPhonu 13 mini před jakýmkoliv poškrábáním či poškozením. Nyní jej navíc pořídíte s 49% slevou za 194 Kč 99 Kč.

Hofi Cam Pro+ (iPhone 13 mini) zakoupíte zde

Hofi Cam Pro

Puluz Portable Photo Studio

Jestli chcete kvalitu fotek různých věcí povznést na zcela novou úroveň, pak by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět Paluz Portable Photo Studio. Jak už samotný název napovídá, jedná se o foto-studio, respektive o mini fotostan určený pro produktové fotografie. Aby toho nebylo málo, tak dokonce disponuje 2×20 LED diodami pro rovnoměrné osvětlení foceného produktu. Obrovskou výhodou také je, že lze stan kompletně složit a snadno tak přenášet. V rámci současné akce jej pořídíte s 49% slevou za 394 Kč 199 Kč.

Puluz Portable Photo Studio zakoupíte zde

CANVASLIFE RoseWhite

Pouzdro na laptop CANVASLIFE RoseWhite potěší především dámy. Jedná se totiž o elegantní obal pro váš MacBook, který je určen pro laptopy s úhlopříčkou až 16″. Pohodlně do něj tedy schováte jak MacBook Air, tak i 16″ MacBook Pro. Jeho hlavní předností je samotný design vykreslující nádherné růže. Samozřejmostí je také kvalitní materiál a precizní zpracování, díky čemuž se nemusíte obávat, že by se vašemu Macu něco stalo. Kromě samotného prostoru pro laptop se také nabízí další kapsy pro případné příslušenství či jiné doplňky. Pouzdro CANVASLIFE RoseNavy nyní pořídíte s 43% slevou za 524 Kč 299 Kč.

CANVASLIFE RoseWhite zakoupíte zde

Devia Milanese Black

Velice příjemného zlevnění se v závěru dočkal i Devia Milanese Black. Tento vesmírně šedý milánský tah pro Apple Watch s velikostí pouzdra 42, 44, 45 a 49 milimetrů je totiž nyní k dostání s 47% slevou jen za 474 Kč 249 Kč. Řemínek dokáže na první pohled překvapit svým precizním zpracováním s jemnou strukturou nerezové oceli. K samotnému přichycení samozřejmě slouží magnet nacházející se na jeho konci.

Devia Milanese Black zakoupíte zde

Devia Milanese Black

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.





Čtěte více



.