Zavřít reklamu
Témata: ,

Příležitostný překladatel, hudebník a velký milovník jablečného železa.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  už se těším na nový hodinky. mám box na 10 hodinek a poslední místečko si nechávám právě na nějaký smart watch. tak snad apple zaboduje a čestný místo bude patřit jim a ne nikomu jinýmu (ikdyž další patek philippe by taky nemuseli být špatný :P)

  Já jsem čím dál zvědavější na Apple v tomhle směru. Už jim to trvá docela dlouho a konkurence nabírá náskok. Minimálně tyhle už vypadají opravdu pěkně. Ale snad zabodují a čekání se vyplatí.

  řekl bych, že teď má Apple výhodu, vídí co všechno zmastila konkurence, může se z toho silně poučit a konečně také dát ochutnat té sody co jim dávala konkurence, ono vymyslet, vyrobit, dá mnohem více práce než bezpracně zkompilovat cizí myšlenku a výrobek. Zbytek světa teď kouká jeden na druhého a okrádají se navzájem, vcelku bez invence.

  Možna budu za blba, ale prvni co mne u toho článku napadlo – už začínám chápat kulatá tlačítka v iOS 7.1 a Google tentokrat ukázal produkt dřív než APPLE. Celkem bych si tipnul, že do tydne bude oznámena pravidelná Key Note a za další obligátní týden Apple ukáže velmi podobne hodinky ….
  No uvidíme.. :-)

  No to je PECKA! Tak jaké je venku počásí můžu zjistit z telefonu, tabletu, notebooku, už i HODINEK to je teda revoluce! Jsem rád, že jsem se narodil v tak úžasné době. Kdyby s tak revolučním doplňkem prostě otevíral okno? A nebo jdu po městě, venku leje až to hezké není, ale mám PARÁDNÍ hodinky které mi řeknou, že možná přijdou přeháňky v době kdy jsem nasáklý jako houba! A úplně nejlepší je, že zjistím kdy mi letí letadlo když lezu do práce:-D Jen tak dál Adnroid….jen tak dal:-)

celý text

Čtěte více.